baneris leidinys

Gelžbetoninių konstrukcijų gamybos įmonė Gelgaudiškyje veiklą pradėjo 1976 m. kaip Vilniaus gelžbetoninių konstrukcijų gamyklos Šakių cechas. 1993 m. privatizavimo pagrindu buvo įkurta akcinė bendrovė „Gelgaudiškio gelžbetonis“, šiemet paminėjusi 30 veiklos metų sukaktį.

UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ direktorius Edmundas Rinkevičius sako, kad nors gelžbetoniniai žiedai yra svarbi produkcijos dalis, tačiau šiandien prioritetai teikiami gaminiams, kurie susiję su inžinerinėmis infrastruktūromis – energetika, keliais, vandentiekiu. Tad gaminamos produkcijos sritys gerokai prasiplėtė. Didžiausia pagamintos produkcijos dalis realizuojama mūsų šalyje, iki 15 proc. visų gaminių iškeliauja į užsienį.
 
Keletą metų iš eilės įmonės sukurti šiuolaikiški ir aukščiausius standartus atitinkantys gaminiai gauna aukščiausius įvertinimus prestižiniuose Lietuvos konkursuose. Praėjusiais metais Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamame kasmetiniame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ statybos ir statybinių medžiagų pramonės kategorijoje bendrovė buvo apdovanota aukso medaliu už aukštos įtampos atramų pamatus ir jų elementus.

2021 m. tame pačiame konkurse aukso medaliu įvertintas kitas šioje įmonėje sukurtas inžinerinis gaminys – greitai ir paprastai montuojamos, analogų Baltijos šalių rinkoje neturinčios plokštės autobusų stotelėms, kurios pritaikytos žmonėms su regėjimo negalia.

Reikia paminėti, kad būtent už šį gaminį dar 2019 metais UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ tapo konkurso „Sukurta Šakių krašte“ nugalėtoja. Įmonės direktoriui buvo įteiktas tradicinis apdovanojimas – skulptoriaus Kęstučio Dovydaičio sukurta „Skruzdės“ skulptūrėlė.

E. Rinkevičius pabrėžė, jog šie įvertinimai buvo įteikti ne jam asmeniškai, o visam kolektyvui. Šiandien UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ dirba 60 darbuotojų, kurių kaita įmonėje minimali. Pasak vadovo, darbuotojų bendrovė neieško, nes darbuotojai juos susiranda patys.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos