baneris leidinys

zaidimu aikstele ploksciai
Vietoj senųjų įrenginių, kuriais jau buvo uždrausta naudotis, bus įsigyti nauji, o antram gyvenimui prikelta aikštelė, viliamasi, taps nauju traukos centru mažiesiems plokštiečiams. Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro nuotr.


Po ekspertų komisijos vertinimo ir balsavimo internete paaiškėjo penkiolikos bendruomenių iniciatyvos, kurių įgyvendinimui prekybos tinklas „Maxima“ skirs daugiau kaip 90 tūkst. eurų. Tarp programos „Mes – bendruomenė“ nugalėtojų – ir Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras.
 
Šeštus metus vykusio projekto metu nugalėtojai buvo išrinkti iš daugiau kaip 100 pateiktų anketų. Šakių rajono Plokščių mokykla-daugiafunkcis centras gaus finansavimą projektui „Suteikim antrąjį kvėpavimą vaikų žaidimų aikštelei Plokščiuose“.

Pasak laikinosios Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro vadovės Nijolės Anankaitės, jie projekto įgyvendinimui prašė 7 tūkst. 900 eurų, prisidėti žadėjo ir savivaldybė (1 tūkst. 580 eurų), nes tokia buvo viena iš projekto įgyvendinimo sąlygų.

„Plokščių vaikų žaidimų aikštelė, gavusi „antrąjį kvėpavimą“, taps nauju traukos centru vietos bendruomenei. Aikštelėje bus sumontuoti nauji, saugos reikalavimus atitinkantys žaidimų įrenginiai, patiesta minkšta danga. Ši nauja erdvė pasitarnaus ne tik čia veikiančio darželio ugdytiniams, bet ir pradinių klasių mokiniams, kurių nemaža dalis po pamokų laiką leidžia vaikų dienos centre, ir mokiniams, kurie šioje erdvėje ilsėsis, pramogaus, mokysis, tyrinės ir kurs. Be to, čia vaikai galės žaisti, kol jų šeimos nariai lankysis daugiafunkcio centro neformaliose veiklose“, – apie savo projektą rašo bendruomenė.

Pasak N. Anankaitės, šiuo sunkmečiu šis laimėjimas ypač džiugus. Tuo labiau, kad sutvarkius aikštelę, kuria mokykla jau negalėjo naudotis, dėmesį bei duoklę jie galės atiduoti mažiausiems įstaigos lankytojams. O ateityje, pasak pašnekovės, aikštelė būtų tvarkoma ir toliau, lėšų buvo prašoma brangiausių įrenginių įsigijimui.

Tiesa, N. Anankaitė sako, kad jei ne komanda, kitų mokytojų indėlis, nebūtų pavykę, ir gerų žodžių negaili kolegei Neringai Motiejaitytei.

„Kai yra gerų talkininkų, tai ir pavyko. Labai džiaugiamės. Gal per vasarą ir susitvarkysime viską. Bus ne tik mokyklai, bet ir visai bendruomenei“, – sakė laikinoji įstaigos vadovė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos