baneris leidinys

Ne pirmas atvejis, kai Vyriausybės sprendimai bei užmojai keičiasi dažniau nei orai už lango ar moterų nuotaikos. Anksčiau buvo skelbta, kad nuo pirmadienio, lapkričio 15 d., pradinukai, kaip ir vyresniųjų klasių moksleiviai, privalės dėvėti veido kaukes, bet lapkričio 15 d. pasirašytas naujas sprendimas, kad pradinių klasių moksleiviams kaukės neprivalomos.

„Nebuvo sprendimų, bet buvo pasakyta, kad nuo 15 d. kaukių reikia, kad mokyklos pradinukus turėtų aprūpinti, bet Švietimo ministerija dar nebuvo garantuota, kad galės padengti išlaidas. Dabar jau gavos kaip gavos, bet dabar aišku, kad kaukių pradinukams nereikia“, – lapkričio 15 d. priimtą sprendimą aiškino savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas ir pripažino, kad nekonkretumas, nepastovumas išties įneša sumaišties.
 
Pastarasis „privalomumas“ galiojo vieną dieną.

Pranešimai apie privalomą kaukių dėvėjimą iš mokyklų administracijų jau buvo pasiekę ir tėvus, tačiau antradienį patikslinta, kad kaukių dėvėjimas pradinukams neprivalomas.

Priėmus naują sprendimą nebelieka galvos skausmo ir savivaldybėms, kurios būtų turėjusios kaukėmis aprūpinti ugdymo įstaigas, o šios – pradinių klasių moksleivius.

Kaukės vyresniųjų klasių moksleiviams, išskyrus pradinukus, privalomos nuo rugsėjo 1-osios.

Neatmetama galimybė, kad pradinukams kaukių dėvėjimas gali būti įvestas vėliau, galbūt nuo gruodžio 1-osios. Nuo šios savaitės tose vietose, kuriose kaukės yra būtinos, privaloma dėvėti tik medicinines veido kaukes.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos