baneris leidinys

gulbele saskiai
„Gulbelė“ iškovojo antrąją vietą, 10 tūkst. JAV dolerių prizą ir kelialapį į dar vienas varžybas. Organizatorių nuotr.

Šakių „Gulbelės“ komanda Rygoje vykusiame 3x3 Challenger turnyre iškovojo antrąją vietą, 10 tūkst. JAV dolerių prizą ir kelialapį į Lozanoje vyksiančias „Masters“ varžybas.

Basketnews.lt informuoja, kad finale Pauliaus Beliavičiaus, Šarūno Vingelio, Marijaus Užupio ir Aurelijaus Pukelio atstovaujama komanda 20:21 nusileido „NY Harlem“ ekipai iš JAV, kuriai atiteko 15 tūkst. JAV dolerių prizas.

Pakeliui į finalą Šakių ekipa pranoko dvi Serbijos komandas – ketvirtfinalyje 18:14 įveikė Belgrado „NetTV“, o pusfinalyje 21:19 palaužė Raljos „Intglactic“. Būtent šis laimėjimas ir užtikrino kelialapį į aukščiausio rango varžybas Šveicarijoje.

Pusfinalyje pergalę šakiečiams lėmė M. Užupio dviejų taškų metimas, pabaigęs rungtynes. Lygiai tokiu būdu tą pačią komandą M. Užupis buvo paskandinęs ir „Raudondvaris Challenger“ turnyro finale, kur „Gulbelės“ komanda išplėšė pirmąją vietą.
Dėl prastų oro sąlygų turnyras Rygoje vyko salėje.