baneris leidinys

Jau keletą metų iš eilės rajone stebima tendencija, kad tėvai neskuba vaikus apipirkti ateinantiems mokslo metams. Mokyklinių prekių pirkimas nesustoja ir po Rugsėjo 1-osios. Didžiųjų pirkimo bumų, kai viskas šluojama iš lentynų, parduotuvėse nebeliko. Populiarėja apsipirkimas internetu, dažnas savo atžalas aprūpina tik būtiniausiomis priemonėmis. Pirkėjų sumažėjo ir Šakių drabužių parduotuvėse.

Rugpjūčio pabaigoje pasižvalgius po prekybos vietas, nustebino labai mažas pirkėjų skaičius. Jei anksčiau prie kasų nusidriekdavo eilės su vežimėliais, prikrautais mokyklinių reikmenų, tai šiemet daugiau perka tik vienas kitas. Prekybininkai neslėpė, kad tokių metų, jog prieš Rugsėjo 1-ąją taip sumažėtų prekyba, dar nėra buvę.
 
Pasak UAB „Gulbelės prekyba“ buities ir kanceliarinių prekių parduotuvės vedėjos Sigitos Bernotienės, perkamiausios prekės – parkeriai ir sąsiuviniai. Jei anksčiau prie jų dar būdavo priskiriamos ir kuprinės, tai šiemet, nepaisant didelių nuolaidų, į jas beveik niekas nežiūri.  

Raštinės ir mokyklinių prekių parduotuvė „Jundula“ su 10 proc. akcija kanceliarinėms prekėms prekiauja tik iki Rugsėjo 1-osios. Jos direktorės Rasitos Grincevičienės teigimu, čia rugpjūčio mėnesį apsipirkinėja tik pradinukų ir darželinukų tėvai, ieškantys geresnės kokybės priemonių pagal sąrašus. Aišku, tokios prekės kainuoja šiek tiek brangiau, tačiau, kas nori apsipirkti pigiau, renkasi „Maximos“ siūlomą asortimentą. Direktorė patikino, kad mokykliniai reikmenys, palyginus su praėjusiais metais, išskyrus popierių, šiemet nepabrangę, tačiau jų įsigyjama mažiau.

Šakių prekybos centruose taip pat pirkimų bumo ir didelių eilių nepastebėta. Populiariausios mokinio krepšelio prekės – sąsiuviniai, pieštukai, aplankalai, piešimo sąsiuviniai, įvairios spalvinimo priemonės, o viena iš didžiausių investicijų – kuprinės, kurias tėvai renkasi ne pačias pigiausias, o šiek tiek brangesnes. Tačiau jei čia pirkimai dar juda, tai beveik visos drabužių parduotuvės tuščios. Prekybininkų manymu, tokia situacija jiems buvo netikėta. Jie svarstė, kad drabužių pirkimai galbūt sustojo dėl mokyklose įvestų privalomų uniformų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

16

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos