baneris leidinys

Rugsėjo 28 d., Šiauliuose vyko jau trečiasis Europos grappling čempionatas, šįkart pritraukęs 326 dalyvius ir būrį žiūrovų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio. Čempionate buvo išdalinta 158 komplektai medalių ir 4 absoliutaus čempiono diržai.

Šakių džiudžitso ir kobudo sporto klubui „Ošimas“ bei Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro dziudo rinktinei atstovavo 11 sportininkų, iš kurių 10 iškovojo prizines vietas. Pirmąsias vietas iškovojo Ieva Smirnovaitė, Ieva Ėringytė, Marius Juočiūnas. Antri buvo Ariana Šuopytė, Jurita Janušytė, Viltė Merkevičiūtė, Modestas Merkevičius. Trečias vietas pelnė Vakarė Eidukaitytė, Ignas Žekonis, Vygaudas Kaušius. Sportininkus varžyboms paruošė sporto klubo prezidentas ir treneris Vytautas Smirnovas.
Čempionate puikiai pasirodė ir Šakių sporto klubui „Audra“ atstovaujanti Aida Vasiliauskaitė, kuri šiuo metu mokosi Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijoje. Ji NoGi svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojo pergalę ir pasipuošė aukso medaliu. Merginų NoGi absoliučioje svorio kategorijoje liko antra. Beje, Gi svorio kategorijoje iki  69 kg Aida tapo ne tik pirmos vietos nugalėtoja. Ji merginų grupėje įveikusi priešininkes tapo absoliučia nugalėtoja ir iškovojo Europos grappling imtynių čempionės diržą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos