baneris leidinys

bagdonavicius v
Vilius Bagdonavičius savaitgalį vykusiame Lietuvos jaunių asmeniniame badmintono čempionate iškovojo tris pirmas vietas trijose skirtingose kategorijose. K. Navicko badmintono akademijos nuotr.

Buvęs Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro auklėtinis, badmintono žaidėjas 15-metis Vilius Bagdanavičius nuo rugsėjo mokslus tęsia jau ne rajone, bet Kaune. Ir ne tik mokosi, bet ir toliau treniruojasi bei skina pergales.
 
Štai savaitgalį vykusiame Lietuvos jaunių asmeniniame badmintono čempionate V. Bagdanavičius buvo nepralenkiamas ir pirmąsias vietas iškovojo trijose skirtingose kategorijose. Jis pirmas buvo vyrų vienetų kategorijoje, taip pat vyrų dvejetų, kur poroje žaidė su vilniečiu Simu Noviku, pirmą vietą jis pelnė ir mišriame dvejete poroje su Perla Murėnaite.

Suprantama, tokia sėkme ypač džiaugiasi ir Viliaus tėvai Inesa ir Valentinas Bagdanavičiai. Beje, būtent jie ir pasiryžo sūnų išplukdyti į platesnius vandenis, o pats V. Bagdanavičius sūnų iki šiol treniravo Šakiuose. Nuo šio rugsėjo Vilius jau nebe Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivis, o mokslus tęsia Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazijoje, sportuoja Kęstučio Navicko badmintono akademijoje. Anot Viliaus tėčio, jis jau anksčiau turėjo planą, kad sūnus galėtų tobulėti būtent šioje akademijoje, nes su Viliumi dirbantį trenerį Povilą Bartušį laiko vienu perspektyviausių trenerių šalyje. Beje, ir pats treneris savo socialinėje paskyroje dėkojo Viliaus šeimai už pasitikėjimą ir džiaugėsi, kad ir mažuose miesteliuose, tokiuose kaip Šakiai, yra entuziastų, kurie padeda vaikams žengti svarbius žingsnius sporte, omeny turėdamas Viliaus tėtį Valentiną.

Kalbant apie Viliaus persikėlimą į Kauną, tai nebuvo ir spontaniškas žingsnis, nes Vilius su tėčiu į akademiją pasportuoti bei pasižvalgyti vis laikas nuo laiko nuvykdavo jau metus laiko. Ši vasara apskritai buvo intensyvi, nes vaikinas dalyvavo trijose stovyklose ir mėnesį laiko beveik nebuvo namie, vėliau pradėjo ir mokslo metus.

„Mamai sunkiau buvo. Mamą įtikinėjome pusę metų, bet apšildėme ir pripratinome“, – juokauja V. Bagdanavičius, paklaustas apie apsisprendimą išleisti sūnų mokytis į Kauną.

Tačiau savo sprendimo nesigaili, nes sūnaus rezultatai tiek moksle, tiek sporte aukšti, netrūksta nei motyvacijos, nei azarto, tad viliasi, kad taip bus ir toliau.

Minėtame čempionate savaitgalį dalyvavo ir šakiečiai. Jaunieji Jaunimo kūrybos ir sporto centro badmintono žaidėjai (iki 11 m.) Mykolas Jakštys ir Rokas Daugėla vyrų dvejete iškovojo trečią vietą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos