baneris leidinys

dielininkaitis austrijoje
Šakietis Vytas Dielininkaitis čempionu tapo „Performance“ kategorijoje ir pripažįsta, kad kol kas tai aukščiausias ir išties saldus jo pasiekimas. Organizatorių nuotr.


Praėjusį savaitgalį Šteiro mieste surengtame Austrijos NABBA čempionate puikiai sekėsi Lietuvos atletams, tarp kurių ir du medaliais pasipuošę šakiečiai.
 
Jurga Misiukevičienė bikini kategorijoje užėmė trečią vietą, o Vytas Dielininkaitis čempionu tapo „Performance“ kategorijoje, „Bermuda“ (vyrų fizika) kategorijoje jis užėmė penktą vietą.

V. Dielininkaitis sako, jog prieš varžybas, kur jos bevyktų, niekada savęs nestato į prizines vietas, nes niekada nežino, kaip viskas susiklostys užlipus ant scenos. Visgi Austrijoje savo pasirodymą sportininkas vertina kaip aukščiausią savo pasiekimą su aukščiausios prabos apdovanojimu. Jis pasakoja, kad kovoti nebuvo lengva ir dėl to, kad nelabai žinai, ką reikia daryti, nes ten šiek tiek kitoks pozavimas, be to, kalbama tik sava kalba ir niekam neįdomu, jeigu tu kažko nesupranti.

„Pas juos yra šiek tiek kitoks pozavimas, tai teko prisitaikyt pagal situaciją ir tiesiog nusižiūrėti. Kad laimėt užsieny, tu turi būti vienareikšmiškai geriausiu, forma turi būti tokia, kad aiškiai matytųsi, kad esi geriausias. Laimėjau pirmą vietą, reiškia, taip ir buvo, nors su artimiausiu konkurentu surinkom vienodą skaičių taškų, tada buvo žiūrima, kiek iš 10 teisėjų davė pirmą vietą ir rezultatas buvo mano naudai“, – įspūdžiais po čempionato dalijosi V. Dielininkaitis, pridurdamas, kad labai gerai pavyko minutės laiko laisvas pasirodymas, pavyko atidirbti ir pozavimą konsultuojantis su treneriu ir paskutinę naktį online.

Rezultatais stebinantys šakiečiai sustoti neketina. Jau lapkričio 7 d. Prienuose laukia Baltijos kultūrizmo čempionatas, o lapkričio 20 d. sportininkai vyks į Europos NABBA čempionatą Prahoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos