baneris leidinys

jksc sale
Jaunimo kūrybos ir sporto centro administraciją džiugina sporto salės grindų renovacijos rezultatas, o jau ateinančią savaitę salę išbandys ir „Vytis-VDU“ krepšininkai. D. Pavalkio nuotr.

Jaunimo kūrybos ir sporto centras (JKSC) naująjį sezoną pradėjo atsinaujinęs – atnaujinta sporto salės danga, iš pagrindų sutvarkyta viena pirtis.
 
Pasak sporto centro direktorės pavaduotojo Pauliaus Puskunigio, sporto salės grindų renovacija išties džiugina. Jo vertinimu, darbai padaryti maksimaliai gerai. Jau ateinančią savaitę salę turėtų pakrikštyti krepšininkai – rugsėjo 21–22 d. planuojamos „Vyčio-VDU“ rungtynės.

Vasarą buvo rekonstruota ir sauna, kur teko viską atnaujinti iš pagrindų, mat ji realiai nuo įrengimo buvo nemačiusi remonto. Garinė pirtis remonto buvo sulaukusi kiek anksčiau, tad dabar abi pirtys atnaujintos. Sutvarkytos ir dušinės greta sporto salės.

Kaip patikslino P. Puskunigis, visi darbai atlikti iš savų lėšų, bendra jų vertė apie 40 tūkst. eurų.

Su valdžios atstovais susitikę JKSC administracijos vadovai dalijosi ateities planais, kad prie JKSC norėtų įrengti ir vis labiau populiarėjančios sporto šakos – padelio – aikštelę.

Be to, nuo rugsėjo startavo ir vaikams skirtos futbolo treniruotės, pranokusios bet kokius lūkesčius. Jeigu buvo svarstoma, kad į jas galėtų surinkti kiek daugiau nei 10 vaikų, tai į pirmąją treniruotę suplūdo apie 40 šia sporto šaka norinčių užsiimti vaikų nuo 5-erių iki 14 metų.

„Tikrai nesitikėjom. Manau, bus dvi amžiaus grupės, treniruotės, kurias ves treneris iš Kauno Giedrius Navikauskas, vyks du kartus per savaitę“, – sakė P. Puskunigis.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos