baneris leidinys

talismNe su visais žmonėmis vienodai lengva bendrauti. Su kai kuriais pakalbėjus lieka nemalonus jausmas. Bioenergetikų teigimu, vieni žmonės turi daug gyvybinės energijos, o kiti - mažai. Tie, kuriems trūksta energijos, jaučia poreikį bendrauti su tais, kurių energija liejasi per kraštus. Paprasčiausiai silpnieji pasisemia energijos iš stipriųjų, šiems padėdami atsikratyti energijos pertekliaus. Tačiau bendrauti su „tikru vampyru“ nėra malonu, nes jis siurbia energiją ir nesant jos pertekliui. Toks bendravimas labai vargina. Tai nenuoširdus bendravimas, kurio metu kyla jausmas, kad pašnekovas nori mumis pasinaudoti. „Vampyrizmą“ galima pavadinti emociniu egoizmu, nes nuo jo kenčia emocionalūs, pernelyg jautrūs žmonės. Astrologai linkę manyti, kad tiek „vampyrai“, tiek „donorai“ yra reikalingi vieni kitiems: vieniems būtina pasisemti energijos, o kitiems - atiduoti jos perteklių. Tokiu būdu tarp šių žmonių susikuria teigiamas rezonansas.

Bioenergetikai „vampyrizmą“ vadina „apiplėšimu be fizinio kontakto“. „Vampyro“ išsekintas žmogus jaučiasi apatiškas, dirglus, skundžiasi nuovargiu, energijos stoka ir galvos skausmais. Dažniausiai „vampyras“ pasinaudoja mūsų užuojauta ir jautrumu, kad „išlietų“ savo susikaupusią blogą nuotaiką, bet ne tiesiogiai, o subtiliai, tam radęs pretekstą. Norint atsiriboti nuo „vampyro“ ir jam padėti, reikia gerai suprasti, kas vyksta. Pagalba „vampyrui“ būtų paradoksali – reikia jį mylėti, rūpintis juo ir jį suprasti. Pasitaiko atvejų, kad vaikai, net labai maži, reikalaudami daugiau dėmesio, elgiasi kaip energetiniai „vampyriukai“, tuo sukeldami tėvams įvairius nemalonius jausmus. Tokiais atvejais su vaiku reikia praleisti daugiau laiko ir ne griežtai auklėti ar moralizuoti, o emocinės artumos atmosferoje užsiimti bendra veikla. Labai svarbu, kad artumas būtų tiek emocinis, tiek fizinis: vaiką kuo dažniau stenkitės paglostyti, priglausti, pamyluoti. Tada mažojo „vampyriuko“ elgesys darysis ramesnis, o po kurio laiko šios problemos ir visai neliks. Tuo tarpu su paaugliais yra sudėtingiau: reikia mokėti išlaikyti tam tikrą distanciją, turėti daugiau kantrybės, mažiau kritikuoti ir gerbti jų pačių nuomonę.
 
Šiame modernių technologijų pasaulyje taip pasiilgstame žmogaus, su kuriuo būtų galima pasidalyti savo mintimis ir išgyvenimais, kad kiekvienas iš mūsų šiek tiek rizikuojame tapti energetiniu „vampyru“. Juk ir mes renkamės žmones, su kuriais bendraujame artimiau, patikime jiems savo džiaugsmus ir išgyvenimus. Svarbu, kad nepamirštume išklausyti savo pašnekovą.

Dažniau pabendravus su „vampyru“, susilpnėja organizmo apsauginės jėgos ir pradeda kamuoti įvairios ligos. Ypač pavojingas energijos „nusiurbimo“ poveikis organizmui šaltuoju metų laiku, kai trūksta saulės šviesos, pradeda varginti rudeninės depresijos, susilpnėja atsparumas ligoms. Todėl, jei bendraudami su žmogumi pradedate jaustis blogai, nesileiskite su juo į asmeniškumus, nepradėkite jam pasakoti apie savo nesekmes ir išgyvenimus, pademonstruokite tvirtą pasitikėjimą savimi, nes, kalbėdamas užuominomis,  „vampyras“ laukia jūsų neryžtingumo. Jei jūs stiprus žmogus su švaria siela, jūs jau apsaugotas. Manoma, kad kiekvienas žmogus iš prigimties turi stiprią apsaugą nuo energijos „vampyrų“ - savo energetinį lauką, tačiau kartais tenka pasinaudoti ir specialiomis apsauginėmis technikomis. Tiesa, jei „vampyras“ stiprus liaudiškos priemonės – pirštų kišenėje ar rankų bei kojų sukryžiavimas gali nepadėti – jis vis tiek vienokiu ar kitokiu būdu „nusiurbs“ energiją. Jei bendraudami su žmogumi jaučiate neigiamą poveikį, galite pasinaudoti savo vaizduote, apjuosdami aplink save veidrodinę arba stiklinę sieną, į kurią atsimuš „vampyro“ noras pasinaudoti jūsų energija. Manoma, kad nuo energijos „vampyrų“ įmanoma apsisaugoti nešiojant talismaną arba amuletą, kurį galima pasirinkti pagal savo Zodiako ženklą. Stipriai veikia brangakmeniai (deimantai, smaragdai arba safyrai) ir pusiau brangūs akmenys (koralai, kvarcai arba ametistai). Talismanai: angeliukai, drambliukai, kriauklės, šventieji paveikslai ir t.t., esantys miegamoje patalpoje, netgi padeda išsaugoti energiją, kai ją galima prarasti susapnuotų košmarų metu. Paprasčiausias būdas susigrąžinti prarastas jėgas – pamedituoti arba palysti po dušu.

Nėra jokio būdo išvengti „vampyrų“. Tokie žmonės pas jus irgi ateina ne šiaip sau. Nežiūrėkite į energetinius „vampyrus“ kaip į priešus - vengdami jų, jūs neigiate tai, kad jiems iš tikrųjų reikia jūsų.

Asta Gvildienė

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos