baneris leidinys

klausimelis 10 26Eglė iš Šakių:

Visuomenei reikia prisidėti, nes valdžia gal turi kitokių prioritetų, visur negali suspėti. Bendruomenės įsitraukimas visur yra visada naudingas, o labdaros koncertai yra reikalingi. Lietuviai yra dosnūs, gal regionuose ir kiek mažiau aukoja. Pati visada mielai aukoju „Maisto banko“ akcijose ir kitose.klausimelis 10 26 2Daina iš Pyragių:


Nežinau, ar kiti aukoja, bet mes patys tai tikrai aukojam. Tai, ką tu gali duot, turi duoti, nes ne visi turi. Man svarbu drabužiai vaikam, žaislai, nes pati suprantu, ką tai reiškia tokie dalykai. Aukoti yra žmogiška. Mes aukojam konkrečiai tiem, kuriuos pažįstame, žinome, kad jiems tikrai reikia. Jeigu kiekvienas pasirūpintų tais, kurie aplink yra, tai skurdo būtų mažiau.


klausimelis 10 22Stepas iš Jurbarko:

Girdėjau apie tokį Seimo sprendimą. Šiandien tikslaus atsakymo nežinau, gana dvejopa nuomonė. Šiaip aš esu skiepų šalininkas, todėl manau, jei žmogus nenori skiepytis, tai turi susimokėti. Skiepijimasis, manau, yra visų mūsų bendras reikalas. Jei testus ir finansuotų valstybė, manau, žmonių nepriversi tokiomis priemonėmis, jei žmogus nenori. Aš asmeniškai esu pasiskiepijęs, darbovietėje taip pat visi pasiskiepiję, todėl šis sprendimas mūsų nepalies.

klausimelis 10 22 2Birutė iš Šakių:


Aš manau, kad toks sprendimas yra teisingas. Jei žmogus pats nesusipranta pasiskiepyti, tai tegul susimoka. Tik šitaip. Pati esu pasiskiepijusi, turiu galimybių pasą. Aišku, jeigu žmogus negali pasiskiepyti dėl sveikatos problemų, manau, turėtų kreiptis į gydytoją, kuris spręstų. Tokiu atveju už testus turėtų apmokėti valstybė. Taip, manau, kad toks Seimo sprendimas yra vienas iš būdų, kad žmonės daugiau skiepytųsi.


klausimelis 10 19Algirdas iš Sintautų:

Aš kategoriškai prieš visokius mažinimus, uždarymus, nes po karo kaip tik steigė visokias ligonines, ambulatorijas, nors ir nebuvo iš ko, bet stengėsi, kad pagalba būtų arčiau žmogaus. Dabar atvirkščiai – nori visas paslaugas nuo žmogaus nutolinti. Tai blogai. Jeigu tie mitinguotojai taip pat buvo už tą ligoninės skyrių išsaugojimą, tai aš juos irgi palaikau. Bet aš ne už maištininkus, kaip tuos iš to Šeimų maršo, kurie yra karjeristai, apsimeta gerais ir per mitingus siekia savo tikslų.
klausimelis 10 19 2Vilija iš Išdagų:

Aišku, kad pritariu. Ką jie įsivaizduoja? Viską mažina, naikina. Jie lobsta, o tiems mažiems žmonėms nieko nereikia? Gerai, turi žmonės mitinguot, kelt vėją, reikšt savo nuomonę. Kažkiek tas mitingas irgi prisideda prie palaikymo, nes jeigu nieko nesakysim, visi tylėsim, tai tie politikai darys, ką norės su mumis.klausimelis 10 15Romas iš Šakių:

Tie, kas išmoko užsienio kalbas, nereiškia, kad pamiršo lietuvių kalbą. O štai besimokantiems lietuvių kalbos ją greitai pagauti yra nelengva, sunki yra gramatika, sintaksė. Pavyzdžiui, italas išmokęs lietuviškai, jei supranti, ką kalba, tai jau faina. Manau, reklaminiai užrašai turėtų būti tik lietuvių kalba, skaitai tų uab`ų, įmonių afišas užsienio kalba, antrą kartą skaitai ir nesupranti. Kalbant apie ugdymą mokyklose, kaip nuotoliniu būdu lietuvių kalbą išmokti – jau rimtas klausimas.
klausimelis 10 15 2
Jonas iš Kudirkos Naumiesčio:

Dešimt metų jau, kai ne Lietuvoje gyvenam su šeima. Manau, kad lietuvių kalba nyksta. Lietuvoje jau nėra ką veikti, todėl jaunimas išvažiuoja studijuoti į užsienį. Liks Lietuvoje tik senukai, grįžęs žiūriu, kas buvo prieš dešimt metų Kudirkos Naumiesty, kas liko dabar, tai siaubas. Nors, viliuosi, kad tikri lietuviai, išvykę į užsienį,  lietuvių kalbos nepamirš. Nepatinka ir užrašai Lietuvoje anglų kalba, kuomet grįžta anūkai, tai juokiasi – nežino, ar į Lietuvą grįžo, ar kur...
klausimelis 10 12Svajūnas iš Girėnų:

Aš renkuosi lietuviškas prekes, nes kokybė yra gera. Man kaina nėra svarbu, svarbu kokybiška prekė ir tai, kad atitiktų reikalavimus, nebūtų pasenę ar panašiai. Manau, svarbu, kad mes, pirkėjai, palaikytume lietuviškus ūkius, tada šie galėtų išgauti gamindami dar geresnę kokybę, nors mūsų gamintojai ir taip tiekia labai geras, kokybiškas prekes.


klausimelis 10 12 2Ingrida iš Lukšių:

Taip, aš tai labai žiūriu ir man svarbu, kad kuo daugiau įsigyjamų prekių būtų lietuviškos. Ypač svarbu ir stengiuosi pirkti lietuviškus pieno, mėsos produktus, daržoves. Aišku, palyginu tas kainas ir su įvežtinėmis prekėmis, bet kadangi aš auginu mažamečius vaikus, tai man svarbu, kad vaikai maitintųsi sveikai.
 

klausimelis 10 08Antanas iš Striūpų:

Aš labai patenkintas – mes ir taip nuskriausti ir gamtos, ir pokario, ir šių laikų, tai nors čia mus paguos kažkiek. Aišku, aš pasiskiepijęs, bet gal gausiu už trečią kartą dar, kai eisiu skiepytis. Aš pritariu tokioms iniciatyvoms.
klausimelis 10 08 2Ilona iš Šakių:


Žmonių pasirinkimas – jeigu jie nori ir taip nueina pasiskiepija. Jau dauguma ir pasiskiepijo. Čia yra panašiau į pinigų švaistymą, bet kai žmonės nelabai tų pinigų turi, tai gal juos ir paskatins tos premijos.
klausimelis 10 05Algimantas iš Šakių:

Mano laikais mokytojas sulaukdavo ypatingos pagarbos. Pradinėje mokykloje mokė labai rūpestinga, sugebanti aiškiai išdėstyti pamoką mokytoja. Negailėdavo patarimų, rūpinosi mumis, pirmokais, kaip savo vaikais. O apie šiandienos mokytojo autoritetą negaliu nieko pasakyti. Tik tiek, kad mokytojo profesija yra labai atsakingas darbas. Anksčiau mokytojas turėjo daugiau teisių, buvom mes, mokiniai, prispausti, o dabar viskas laisviau.

klausimelis 10 05 2Ignas iš Paluobių:

Mokytojas mažiau gerbiamas nei anksčiau. Pats jaunimas pradėjo negerbti mokytojų. Dažnai mokiniai neatlikdami namų darbų įsivaizduoja, kad čia mokytojams labiau reikia nei jiems patiems. Sutinku, kad mokytojų bendruomenė sensta, tačiau šios profesijos nesirenka jauni žmonės todėl, kad tai ne tik sunkus darbas, bet, manau, ir menkas atlyginimas. Aš asmeniškai pedagogu tapti nenorėčiau, greičiau socialiniu darbuotoju.

klausimelis 10 01Rimas iš Gelgaudiškio:

Aš nei šiaip, nei taip nesakau, bet man ta kaukė nieko netrukdo, tai aš neprieštarauju tokiam reikalavimui. Ta kaukė svarbi, kad kitą neužkrėstum – tam ji reikalinga. Reikia dar palaukt, žiūrėsim, kaip čia viskas susiklostys, bus matyt, ar padeda kažką, ar ne. Aš pritariu vien dėl to, kad vadovaujuosi tokiu pasakymu – „atsarga gėdos nedaro“.klausimelis 10 01 2Danutė iš Šakių:


Gerai, tegul būna tos kaukės privalomos, nes labai didelis užkrečiamumas, daug sergančiųjų. Ta kaukė nieko nemaišo. Jauni žmonės labai aktyvūs: dirba ir visur lankosi, visą laiką bendrauja su masėm, tai geriau tegul pasisaugo.Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos