baneris leidinys

klausimelis 03 02Daiva iš Sudargo:

Kol kas dar viskas ramybės būsenoje, tiek su darbais lauke, tiek širdyje. Mano akim atrodo, kad dar šalta, nėra ko skubėti, nors ir kalendorinis pavasaris. Čia ne Prancūzija, kur jau narcizai žydi. Todėl pavasariniu gėlyno tvarkymu dar neužsiimu. Daržovių apskritai nesėju ir neapkraunu palangių, jeigu man reikia, daržovių sodinukų nusiperku, taip pat ir gėlių daigus perku pas pažįstamą gėlininkę.


klausimelis 03 02 2Stasė iš Lukšių:


Taip, jau pasisėjau keletą gėlių rūšių. Visada kovo 10 d. pasisėju įvairių rūšių pomidorus, tokiu metu visada sėdavo močiutė. Jau ant palangės vazonuose dygsta paprikos. Išsitraukėm ir sodo įrankius. Savaitgalį išgenėjom sodo vaismedžius, tvarkėmės kiemą ir aplinką.klausimelis 02 26Lukas iš Slavikų:

Aš asmeniškai esu tikrai nešališkas. Neturiu nei priešiško nusistatymo, nei kažką užstoju. Bet kalbant apie Seimo narį Raskevičių, manau, turėjo Seimas sureaguoti į tautos balsą ir priimti reikiamus sprendimus dėl jo. Ir čia neturėtų nugalėti priešiškas nusiteikimas dėl LGBT, o sveikas protas. O kaip visuomenė tikrai turėtume būti pakantesni kitokiems, nei mes patys. Nes šiuometiniais laikais labai daug susipriešinimo ir egoizmo.

klausimelis 02 26 2Lina iš Gelgaudiškio:

Esu pakankamai pakanti kitokiems žmonėms. Tobulų, manau, nėra, bet netoleruojančių kitokį – pakanka. Man gėda būna skaityti po straipsniais negražias replikas apie, pavyzdžiui, seksualines mažumas ar apkūnius žmones. Žmonės, gyvenkim draugiškai.klausimelis 02 23Silvija iš Lukšių:

Pritariu prieštaravimui ir ne todėl, kad esu prieš asmenis su proto ar psichikos negalia, kalbu apie būdus prastumti projektą normaliai nekomunikuojant su bendruomenėmis. Kokios galbūt nenorėčiau kaimynystės? Su visais kaimynais visada sugyvenau, nemanau, kad kas nors galėtų įtakoti kitokius santykius ir dabar.klausimelis 02 23 2Kristina iš Šakių:


Apskritai stengiuosi kuo mažiau vertinti tiek žmones, tiek jų sprendimus. Iš patirties galiu pasakyti, kad bijome ir inertiškai iš karto priešinamės tiems dalykams, kurių nepažįstame, neįsigiliname, nežinome. Užklijuoti etiketę žmogui, reiškiniui, prisiimti sau dievų vaidmenį sprendžiant, kas „geresnis – blogesnis“ , labai paprasta ir lengva. Tik ar etiška? Niekada negali žinoti, kada pats ar artimas  atsidurs toje „nuvertintųjų kategorijoje“.

klausimelis 02 19Andrius iš Gerdžiūnų:

Niekur nedalinu savo duomenų, kad jie patektų į internetines platybes. Pavyzdžiui, „Facebook“ neturiu, elektroninis paštas irgi apsaugotas. Reikia pačiam saugotis ir tom apsaugos priemonėm pasirūpinti, nes jeigu pats nesirūpinsi, tai atsitiks visko. Jeigu reikia kažkur atsiskaityti kortele, galima susikurti vienkartinę atsiskaitymo kortelę arba yra vienkartiniai elektroniniai paštai, kurie skirti vienai registracijai, o po to pradings. Be to, reikia daugiau švietimo šiuo klausimu, ypač mokyklose, kad vaikai sužinotų apie skaitmeninę švarą.
klausimelis 02 19 2Miglė iš Lekėčių:


Nesijaučiu saugi, todėl stengiuosi asmeninių dalykų neviešinti. Su įvairiom programėlėm elgiuosi atsargiai – jei reikalauja daugiau duomenų, nevedu jų. Nuotraukas atsirenku, kurias galima viešinti, kurias ne. Bendrai paėmus, reikia pačiam saugotis ir galvoti apie pasekmes.klausimelis 02 12Ona iš Garliavos:

Man svarbiausia šventė yra Vasario 16-oji, kurios neužgoš nei Valentino diena ar Užgavėnės. Aš asmeniškai Vasario 16-ąją dar tarybiniais laikais visada prisimindavau ir savo šeimoje kukliai aptardavome. Tai yra išlikę mano vaikų atmintyje. Šią Vasario 16 -ąją pažymėsime namuose, mintyse su iškelta vėliava. Prie Lepšių bendruomenės centro pastato suplevėsuos tiktai vėliava.


klausimelis 02 12 2Lina iš Šakių:


Skaitysiu knygą apie kunigą Antaną Jusaitį, gimusį prieš 150 metų Barzduose, tai labai įdomi asmenybė. Manau, kad Vasario 16-ąją pirmiausia vėliavą reiktų išsikelti širdyje, aišku, nepamiršti išsikelti ir ant pastatų. Manau, šią dieną reikia mums visiems ramybės, susikaupimo, neįžeidinėti vieni kitų. Kad gyventume ir mums atrodytų, kad Lietuvą laikome savo delnuose.


klausimelis 02 05Rima iš Valių:

Reikia šerti, nes sniego daug. Per sniegą gyvūnams sunkiau išsikapstyti maistą, todėl reikia jiems padėti. Žinoma, reikia tada šerti nuolat, atsakingai. Paukštelius irgi lesiname, nes jiems taip pat dabar sudėtingas metas.
klausimelis 02 05 2Eglė iš Gelgaudiškio:


Šeriu, lesinu. Klausau tik tikrų profesionalių gamtininkų rekomendacijų ir padedu gyvūnams, ir tuo pačiu suteikiu sau malonumą jais pasirūpindama. Ar reikia žvėris ir paukščius papildomai šerti? Mano „manau ar nemanau“ turi visada sutapti su tikrų žinovų rekomendacijomis, nenoriu pakenkti gero norėdama.


klausimelis 02 02Rima iš Lukšių:

Nors per karantiną dirbu savo darbo vietoje – bibliotekoje kiekvieną dieną, bet labai trūksta tiesioginio bendravimo su lankytojais, ypač pasiilgau vaikų šurmulio. Kasmet išvykdavome su šeima kur nors pakeliauti, o karantinas apribojo judėjimą. Pasiilgau kelionių.klausimelis 02 02 2
Tatjana iš Gelgaudiškio:


Per darbus neturėjau laiko kažko ypatingai pasiilgti. Prisitaikiau prie karantino sąlygų, puikiai suprantu, kad tai yra laikina ir nėra pasaulio pabaiga. Be abejo, trūksta gyvo bendravimo, tėvų, giminių, draugų ir, žinoma, kirpyklos. Labiausiai laukiu, kada leis judėjimą tarp savivaldybių ir galėsiu aplankyti savo artimuosius.

klausimelis 01 29Neringa iš Slavikų:

Vertinu neigiamai. Tai savotiška puota bado metu. Aš jiems neduočiau, verčiau tegul skiria tuos pinigus kitoms gyventojų grupėms. Šiuo metu žmonėms sunku dėl pandemijos ne tik finansiškai, bet jau ir psichologiškai, o čia dalinami priedai, tai nėra teisinga.
klausimelis 01 29 2Jūratė iš Šakių:


Aš nežinau, kokias algas dabar gauna šie žmonės, bet jeigu jos labai mažos, o žmonės dirba daug ir atlieka savo darbus gerai, tai kodėl gi jiems už tai nesumokėti. Aš manau, kad darbdaviai turi mokėti daugiau, jeigu yra iš ko mokėti, ypač, kai darbuotojas to nusipelno.Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos