baneris leidinys

klausimelis 09 23Kęstutis Vytautas iš Šakių:

Šakiuose galėtų būti daugiau. Yra mieste padarytas dviračių takas pasiesarčiu, per skverą ir tęsiasi Birutės gatve, kur aš gyvenu. Šiemet kaip tik čia yra padarytas naujas dviračių takas, tik jis nepažymėtas. Dviratininkai važiuoja ir šaligatviais, tai išvažiuojant iš kiemo su automobiliu, tenka gerai dairytis, kad nesusidurtum. Jeigu yra lėšų naujus takus įrengti, kodėl gi neplėsti dviračių takų tinklą. Aš labiau automobilistas ir motociklistas.

klausimelis 09 23 2Genovaitė iš Veršių:


Dviračiu dažai važiuoju. Tačiau Veršiuose ir aplinkui įrengtų dviračių takų, deja, nėra. Važiuoji šaligatviais arba keliu. Be abejo, tai nesaugu. Galbūt norėtųsi įrengto dviračių tako iki Sintautų. Iš kitos pusės, labai daug žmonių su tais dviračiais nevažinėja, daugiausiai iki parduotuvės apsipirkti. Visi šiais laikais mašinuoti ir ratuoti.
klausimelis 09 20Vytautas iš Veršių:

Įdomu, kaip čia ta situacija susiklostys. G. Surplys dar liko dirbti frakcijoje Seime. Manau, čia jo toks asmeninis apsisprendimas. Gal valdžia jam netiko. Manau, pamatė ir išėjo laiku, nelaukdamas kadencijos pabaigos. Nes tikriausiai turi kitokių planų. Manau, pabėgs kaip visi „valstiečiai“. Bet manęs toks jo poelgis, nenuvylė. Tai jo apsisprendimas ir aš jį gerbiu.klausimelis 09 20 2Juozas iš Šakių:


Politika domiuosi po truputį. Dar negirdėjau, kad Seimo narys G. Surplys stabdo narystę partijoje. Jeigu jis nemoka dirbti... tegul stabdo. Manau, jam pačiam geriau matyti, kaip elgtis toje politikoje. Matyt, nepatiko kompanija. Aš balsavau už žmogų, ne už partiją. O ar Seimo narys pasielgė teisingai, vienas čia nenuspręsi, nuspręs tauta visa. klausimelis 09 16Edvardas iš Šakių:

Gyvenu nuosavame name. Namuose yra įrengtas centrinis šildymas. Malkomis apsirūpinom dar pernai, yra likę ir briketų. Tiesa, malkų parūpino sūnus, tai lengviau. O dėl tų kylančių kieto kuro kainų, tai kur dingsi žmogus. Reikia toliau gyventi. Jau tų problemų tiek daug, kad net į galvą visos netelpa, tai per daug apie tas problemas ir negalvoju. Kitaip nebus.


klausimelis 09 16 2Teresė iš Šakių:

Gyvenam bute, todėl šildymu rūpintis nereikia. Be abejo, svarstom, kad reiks ir pataupyti. Kad būtų šilčiau – vilnones kojines apsiausim. Bet, manau, kad reikia šiek tiek pakentėti. Aš per savo gyvenimą visko mačiau, visokių krizių. Kol gyvenam dviese su vyru, lengviau yra ir už tą šildymą susimokėti, dar mums kompensuoja. O taupom tai šitaip: šiuo metu įsigyjam reikalingų buities, asmens higienos prekių, kad šių nereiktų pirkti žiemą, kai bus šildymas ir už jį reiks mokėti.
klausimelis 09 13Vytautas iš Kiaulupių:

Aš visą laiką taupau. Tik šaldytuvas pas mane įjungtas. Televizorių žiūriu tik vakare. Elektrą taupau pasišviesdamas prožektoriumi. Jo pakrovimas elektros beveik neima. O valstybė tai, manau, visai netaupo. Autobusų stotyje šviesos dieną dega. Nemoka dar Lietuva taupyti. Fontanas per dieną dirba. Galingi siurbliai pajungti, kiek elektros sunaudoja.  


klausimelis 09 13 2Aušra iš Ritinių:


Netaupom nieko. Nėra kada galvoti, turim savo veiklą, esam užsiėmę. Ką darysi, kad tokios tos elektros kainos. Ką čia tuos elektros prietaisus dabar atjungsi, gyvenam dabar taip, nežinia, kas bus toliau. Jei savivaldybės įstaigoms yra nurodymas taupyti energiją, tai, manau, jie ir taupys. Nemanau, kad reiktų mažinti vakarais gatvėse apšvietimą, nelabai ramūs vakarai pas mus.

klausimelis 09 06Loreta iš Kauno:

Rungtynių nežiūrėjau, bet paskutinius rezultatus girdėjau per žinias. Trys pralaimėjimai Europos čempionate paeiliui – liūdna labai. Manau, kad mūsiškiams galbūt pritrūko sėkmės, gal nesusižaidė, priešininkas stipresnis. Be abejo, norisi, kad rinktinė ir medalį parsivežtų, juk Lietuva – krepšinio šalis. Mūsų šeima nėra krepšinio fanai. Bet likusius susitikimus galbūt net ir pažiūrėsiu.


klausimelis 09 06 2Vytautas iš Gelgaudiškio:


Vertinu normaliai. Truputį pritrūko laimės, nes kamuolys apvalus. Kodėl vis pro šalį, kodėl pas kitus? Rungtynėse su vokiečiais paskutinę minutę vienas metimas viską galėjo nulemti. Pasitaikė, kad šįmet neįkrito. Manau, toks teisėjo apsižioplinimas, tai ne tokio lygio varžyboms. Be abejo, kad iš likusių susitikimų tikiuosi tik pergalių. Lietuviai esam, Lietuva – krepšinio šalis.


klausimelis 09 02Birutė iš Šakių:
Manau, kad jis turėjo atsakyti už Sausio 13-osios įvykius, nes tuomet jis vadovavo Sovietų Sąjungai, o jos kariai šturmavo televizijos bokštą, žuvo mūsų žmonės. Jis turėjo būti teisiamas, sulaukti atpildo. Skaičiau, kad Gorbačiovas buvo ir gerai vertinamas, kovojo už taiką.klausimelis 09 02 02
Iveta iš Bridžių:
Straipsnį apie SSRS lyderio mirtį skaičiau spaudoje. Tačiau apie jo vaidmenį sausio įvykiuose negaliu nieko pakomentuoti. Apie Sausio 13-osios įvykius esu girdėjusi mokykloje, iš šeimos pasakojimų. Be abejo, šie įvykiai palietė ir mane, domėjausi, skaičiau apie tuos žmones, kurie stojo Lietuvos ginti prieš tankus ir žuvo.
klausimelis 08 30Egidijus iš Lukšių:
Muziejuose lankausi labai retai. Tiesa, pernai lankiausi Pakruojo dvare, šiais metais, deja, niekur. Dvare pamatėm paveikslų galerijas, išgirdom įdomių pasakojimų, buvo edukacija. Senokai lankiausi ir Zanavykų muziejuje. Man muziejuose visko užtenka. Kiekvienam pagal poreikį. O ar muziejuje turėtų būti naudojamos ir dabartinės technologijos, čia jau ne man spręsti. Teko lankytis Lekėčiuose, kur šakočius kepa, taip pat labai patiko.klausimelis 08 30 2Vitas iš Lukšių:
Gėda sakyti, bet Zanavykų muziejuje nesu buvęs. Aplankau Sudargo piliakalnis, Panemunės, Raudonės pilis. Gal ten įdomiau. Dabar muziejuose lankantis reikia būti kompiuteristu, suprasti, kokios ten programėlės, kažką reikia įvesti. Mano amžiuje, manau, tai bereikalinga. Atėjau, apžiūrėjau eksponatus. Aišku, muziejus tradicinis nebus, šiuolaikinių žmonių kitokie poreikiai ir nuomonė.
klausimelis 08 26Regina iš Šakių:
Žiūrint kuri visuomenė. Manau, visi kažkiek pavargo, ypač Ukrainos žmonės. Įvykius, kiek sveikata leidžia, stebiu, perskaitau žinutes, bet prognozuoti, kada galėtų būti pabaiga, nežinau... Nematyti čia dar galo.
klausimelis 08 26 2Bronislava iš Šakių:
Karas ne šiaip sau dalykas. Žinias visada žiūriu, bet sunku kažką pasakyti, nes net su karu susiję specialistai neprognozuoja, kada viskas baigsis, tai ką mes, paprasti žmonės. Bet ne vien Ukrainoje kariauja... Žiūrėkit, Kinijoje kas vyksta. Tas karas visus palietė, kainos kokios... Ukrainai aukojau, ir dabar pririnkau žiemai daiktų.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos