klausimelis 01 19Juozas iš Šakių:

Aš nesu specialistas tais klausimais. Tačiau dalis informacinių stendų yra likę nuo tarybinių laikų. Nežinau, ar šiuo klausimu yra koks teisinis aktas, kuris apsprendžia, kokios turėtų būti miesto išorinės reklamos. Jeigu nėra jokio teisinio reguliavimo, tai visi elgiasi vien tik savo nuožiūra. O jeigu paklaustumėte, ar reklamos stenduose pakanka lietuvių kalbos, tai aš atsakyčiau – nepakanka.
klausimelis 01 19 2Aistė iš Šakių:


Esu girdėjusi, kad planuojama išorinę reklamą mieste suvienodinti. Žinoma, būtų labai puiku, jei tai įmanoma įgyvendinti, būtų patraukliau. Bet ar įmanoma, kad visos įmonės, verslininkai susitartų ir būtų reklamos pateiktos vienodai?.. O šiuo metu mieste yra marga. Matome mieste senus, skirtingus ir nepatrauklius reklamos stendus.klausimelis 01 16Juozas iš Ritinių:

Kiekvienais metais stebiu ir sergu už Lietuvos ekipažus. Po krepšinio antroje vietoje automobiliai. Nors šiemet, manau, pati sunkiausia Dakaro trasa, tačiau lietuviai gerai važiuoja. Ką reiškia finansavimas į mašinų paruošimą. Gal į pirmąjį dešimtuką mūsiškiai ir nepateks, bet į antrąjį du ekipažai – tai tikrai. Gaila Vanago – gavo  24 val. baudą, bet Žala labai gerai varo.
klausimelis 01 16 2Audrius iš Gotlybiškių:


Kiekvieną dieną žiūriu, kaip važiuoja, bet manau, kad nei į dešimtuką, nei į dvidešimtuką mūsiškiai nepateks – sutrūks mašinos ir pasibaigs jų ralis. Taip ir pernai buvo. Sakyčiau, geriausiai pasirodys Vanagas. Lietuviams reikia daugiau rėmėjų. klausimelis 01 12Gintautas iš Šakių:

Man asmeniškai nelabai – labai daug detalių, smulkus. Nemanau, kad tai pritrauks daugiau turistų. Kliūva „poniškos“ – ne tiek jau daug Šakiuos tų ponų, ant vienos ar dviejų rankų pirštų suskaičiuosi, tai mums, runkeliams, gal ir įžeidžiamas būtų. Man kažkada ant Arvydo Vidžiūno lankstinuko patiko: „Esu zanavykas ir tuo didžiuojuosi“ – neįpareigojantis, aiškus, daug pasakantis.
klausimelis 01 12 2Vita iš Keturnaujienos:


Man gražu, manau, saikinga. Kodėl gi ne? Aišku, turistui vien ženklo neužtenka. Svarbu mandagus priėmimas, maitinimas, apgyvendinimas. Tačiau ženklą vertinu gerai.
klausimelis 01 09Jonas iš Šakių:

Manau, kad tai blogai, bus tik daugiau mirštančių, kurie negaus iš pat ryto pachmielo. Mažiau žmonės tikrai nevartos alkoholio. Reikia žmonėms duoti darbo, užimtumo, kad valstybė užtikrintų geresnį pragyvenimo lygį. O dėl amžiaus ribojimo jaunimui parduoti alkoholį, tai, manau, pažeidžiamos žmogau teisės, jei 19-metis ženijasi ir šampano išgerti negali. Bobutės veiks ir uždarbiaus, kaip ir ankstesniais laikais.
klausimelis 01 09 2Loreta iš Šakių:


Tikiuosi, kad toks Seimo priimtas sprendimas bus geras. Gal alkoholiniai gėrimai bus mažiau prieinami, nes dabar žmonės tikrai daug geria. Dėl to, kad jaunuoliai alkoholį galės įsigyti sulaukę 20 metų, taip pat geras sprendimas, nes ir jaunimas per daug geria. Tačiau manau, kad neišvengsim nelegalios prekybos alkoholiu.klausimelis 01 05Audrius iš Plokščių:

Anksčiau puošdavom gyvą eglutę. Pasibaigus šventiniam laikotarpiui sudegindavom. Dabar įsigijom plastikinę. Taip patogiau.

klausimelis 01 05 2Vaida iš Kriūkų:


Mes visada už gyvą eglutę, bet kadangi auga mažas vaikas, šiemet puošėm dirbtinę. Žinau, kad problemų su nupuoštom eglėm nebūna – pastatomi jų surinkimo konteineriai.
nuleke toyota
Nuotr. Praėjusį ketvirtadienį netoli Miliškių k. vairuotoja nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio.


Švenčių laikotarpiu didesnių nelaimių rajono keliuose neįvyko, tačiau prieš šventes net du vairuotojai prie vairo sėdo neblaivūs, o praėjusį ketvirtadienį kelionė vienai vairuotojai baigėsi griovyje.
klausimelis 12 29Auredas iš Gelgaudiškio:

Kaip ir visi kiti metai. Tik metų pabaiga geresnė, nes gavau Vokietijoje darbą. Jau keleri metai neturėjau darbo, tai kitų metų sausio viduryje išvažiuosiu į užsienį ir tuo esu labai patenkintas. Čia, Lietuvoje, ne gyvenau, o tik egzistavau.

klausimelis 12 29 2Kristina iš Meškučių:


Prasti. Nes labai pakilo kainos. Sunku tapo įsigyti rūbų vaikams, mokyklinių prekių. Šeimoje tik sūnui linksmos šventės buvo, nes vyko mokykloje gražus karnavalas. Norėčiau, kad kitais metais sumažėtų bent mokesčiai. Man rūpi vis tokie žemiški reikalai, net nepagalvoju, ko tikėčiausi iš kitų metų... Šiuo metu apie ateinančių metų planus, pirkinius ar keliones tiesiog negalvoju.klausimelis 12 19Juvita iš Branduoliškių:

Pirmiausiai savo dukroms, su kuriomis gražiai ir nuolatos bendrauju. Neseniai švenčiau savo gimtadienį, tai manęs nepamiršo visi septyni vaikai, ne tik šalia manęs gyvenantys, bet suvažiavo pasveikinti iš Kauno, net iš Anglijos. Negaliu išskirti nė vieno vaiko, visi manęs nepamiršta, aplanko. Man šie metai buvo geri, negaliu niekuo skųstis. O vaikams norėčiau palinkėti sveikatos.
klausimelis 12 19 2Vidmantas iš Lukšių:


Savo geriausiai dukrytei Laimutei, ji rūpinosi manimi, slaugė mane, kai šiais metais gulėjau ligoninėje. Noriu jai palinkėti laimingų ir gerų ateinančių metų. Ir dar dėkoju Kauno klinikų gydytojams už rūpestingą gydymą.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos