baneris leidinys

klausimelis 03 24Ingrida iš Barzdų:

Kad tik duotų. Mano merginos užaugo, ištekėjo. Viena namuose sėdžiu, liūdžiu. Tiesa, anūką jau didelį turiu. O kad trūksta globėjų, tai, manau, todėl, kad labai daug dokumentacijos, reikalavimų. Domėjausi tuo. Beje, asmeniškai teko prisidėti ir prie draugės dukros auginimo. O laikinai, artimųjų vaikus dažnai, manau, kiekvienas paglobojam. Krikšto sūnaus trimetė mergytė pas mus kurį laiką buvo. Jeigu jau globočiau, tai ne naujagimį, šiek tiek augesnį.

klausimelis 03 24 2Laima iš Kriūkų:


Jau, žinokit, amžius toks, kad gal ir nesiryžčiau. Galiu galbūt tik laikinai pagloboti, bet jeigu nuo mažens ir iki kol vaikas užaugs – gali laiko pritrūkti. Iki šiol šeimoje ar giminėje nesame niekas tapę globėjais. O kad trūksta šalyje, rajone globėjų, tai, manau, dėl didelių biurokratinių procedūrų. Galvoju, kad globoti vaikus galėtų tie žmonės, kurie savo vaikelio negali susilaukti. Jei reiktų ištiesti pagalbą vaikui iš giminių, artimųjų tarpo, kiek galėčiau, kiek jėgos leidžia, padėčiau.klausimelis 03 21Lilija iš Šakių rajono:

Nesitikėjom tokių rinkimų, kai iš pašalių vežami visi balsuot. Turėtų būti rimti rinkimai. Sako, kad nauja šluota geriau šluoja. Ateitis parodys, kaip šita nauja šluota šluos.  

klausimelis 03 21 2Jonas iš Šakių:


Vertinu neblogai. Rezultatai nebuvo netikėti. Pataikiau ir už ką balsuot. Kokie bus pokyčiai, laikas parodys. Naujam merui palinkėčiau sėkmės. Pradžia visada būna sunki.
klausimelis 03 17Diana iš Lukšių:

Manau, lyčių diskriminacija yra, vyrams teisių suteikta daugiau, bet moterys kyla į viršų. Daug moterų ir politikoje, ir vadovių. Manau, ganėtinai geru laiku moterys gyvena, daug teisių turi. Ar visose srityse turėtų būti lygios lyčių galimybės, negaliu pasakyti. Aš asmeniškai į kariuomenę nenorėčiau eiti tarnauti. Visgi, manau, kad įsidarbinant vyrams suteikiamas pirmumas. Tiek moterys, tiek vyrai, turėtų gauti tokį pat atlyginimą.


klausimelis 03 17 2Vitas iš Mišiurkės:


Kad nežinau. Politikoje tai, manau, moterų užtenka. Galvoju, kad čia geriau sutvarkytų reikalus vyrai. Nors mero rinkimuose Šakiuose galėjo ir kokia moteris kandidatuoti. Kodėl ne, jeigu moteris vadovautų. Anksčiau moterys augindavo vaikus, daugiau vyrai vadovavo. O dėl atlyginimų tai visaip čia pasitaiko. Yra, kur moterys daugiau už vyrus uždirba.

klausimelis 03 14Stasius iš Lekėčių:

Tai kad neteko nusipirkti kažkokių sugedusių, supelijusių, prastų produktų. Man visos prekės tinkamos. Internetu neapsiperku, nes jo neturiu. Netekę susidurti, kad būtų nekokybiškai teikiamos man paslaugos, man viskas tinka, ar pas kirpėją apsilankau, ar kas paveža. Nežinau net kur tokiu atveju kreiptis, kad yra vartotojo teisės...klausimelis 03 14 2Liutauras iš Kriūkų:


Oi, tikrai taip! Ypač iš kiniečių. Dažnai prekes užsisakom internetu, daugiau vaikams. Parsisiunti, o žaislas neveikia. Niekur nesikreipiam, nors žinom apie vartotojų teises. Esam pirkę internetinėje parduotuvėje laikrodį, neveikė rodyklė, kreipėmės, pakeitė. Maisto produktus perkam parduotuvėse, esam nusipirkę kiaušinių dėžutę, o šie sudužę, tai vieną kartą grąžinom, kitą kartą šuniukui atidavėm.


klausimelis 03 10Stasys iš Šakių:

Nežinau. Geriau į šį klausimą atsakytų Užimtumo tarnyba. Jei būčiau darbdavys, svarstyčiau tokį klausimą. Žiūrint, kokią grupę žmogus turi. Siūlyčiau jam lengvesnį darbą. Pragyvent tai reikia. Jei pas patį noras yra dirbti, tai susiras darbą. Problema, kad kiti būdami sveiki dirbti nenori.klausimelis 03 10 2Aušra iš provincijos:


Jei žmogus Šakiuose aplamai sunkiai randa darbą, tai apie neįgaliuosius aš nė nekalbu. Integracija sunki. Pas mus nėra tolerantiškumo, kad neįgalus žmogus irgi gali būti normalus. Tai, matyt, toks palikimas iš seniai ir giliai. Matyt, toks tarybinis mentalitetas. O juk jie irgi tokie pat žmonės – sąmoningi, protingi, tik nelaimingi. Negalia nėra jų trūkumas.

klausimelis 03 07Birutė iš Šakių:

Gerai. Žinau, ką išrinko. Matyt, taip turi būt. Aš tikiuosi to pačio mero, kuris buvo anksčiau. Jaunimas tai gal ko daugiau nori, o aš lūkesčių jokių neturiu.  Tegul savo darbą dirba. O ko iš jų gali norėt?

klausimelis 03 07 2Diana iš Išdagų:


Balsuot visada einam, savo nuomonę visada išreiškiam. Rezultatų tokių ir tikėjomės. Niekas nenustebino. Jei tauta taip nusprendė, tai taip turi būt. Laukiam antro turo ir matysim, kaip bus. Lūkesčių gali turėt visokių, daug ko gali tikėtis iš būsimo mero, bet supranti, kad ne visada viskas būna jo rankose.klausimelis 03 03Vidas iš Šakių:

Rinkimuose dalyvausiu. Balsuoti išankstiniame balsavime nesvarsčiau, eisiu balsuoti sekmadienį. Daugmaž apsisprendžiau, už ką balsuosiu. Dabar negaliu pasakyti, kas lėmė mano apsisprendimą. Gal norėtųsi naujų politinių vėjų rajone. Dar turiu laiko iki rinkimų dienos, pagalvosiu. Šiandien nepasakysiu, ko tikiuosi iš naujos valdžios.


klausimelis 03 03 2Artūras iš Šakių:


Tai kad užmiršau tą kandidato pavardę, vieną tokį nužiūrėjau. Žinau, kad yra penki kandidatai. Nors jie visi vienodi. Bet kad pakėlė išmoką, tai gerai. Viena partija Lietuvoje, manau, su savo partiečiu labai reikalus susišiko. Balsuosiu namuose, žadėjo atvažiuoti. Aišku, kad man rūpi, kas vadovaus rajonui. Kad Šakiai būtų tokie gražūs, kaip dabar, ir dar gražesni.
klausimelis 02 28Juozas iš Griškabūdžio:

Mokyklos laikais, kai buvo privaloma, skaičiau, o dabar nelabai. Kartais paskaitau portalus internete, bet irgi nedažnai. Kalbant apie elektronines ir popierines knygas, galvoju, kad popierinė visgi yra popierinė ir jos nepakeis elektroninė.
klausimelis 02 28 2Gražina iš Šakių:


Neskaitau dabar. Anksčiau dirbau pardavėja, tai skaitydavau ir daugiausiai pati pirkdavau, o ne iš bibliotekos imdavau. Visokias skaitydavau. Dabar jaunimas kitoks, daug internete skaito, bet man atrodo, kad vis tiek popierinės knygos niekas nepakeis.Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos