baneris leidinys

klausimelis 05 24Violeta iš Kriūkų:

Aš labiau mėgstu važinėti negu vaikščioti. Dažniausiai važiuoju į Paežerėlius, į ten kelias asfaltuotas. Sėdu ant dviračio daugiausiai savo malonumui. Nemėgstu kompanijų, važiuoju viena, pasigrožiu gamta, pušynais pakvėpuoju, džiaugiuosi gyvenimu. Tiesa, žiemą nevažiuoju, bet per pandemiją, būdavo, pasibaigia pamokos ir aš sėdu ant dviračio.klausimelis 05 24 2Irmantas iš Rociškių:


Tenka ir su dviračiu pavažinėti. Su dviračiu minu į gamtą, dviračių sportu neužsiimu, važiuoju tik laisvalaikiu. Su automobiliu važiuoju į miestą, į darbą. Žiemą su dviračiu taip pat važinėju, bet ne Lietuvoje. Išvažiuoju į užsienį dirbti su sunkvežimiu, tai įsidedu dviratį ir daug kur su juo važinėju, nes reikia ir parduotuvę pasiekti.

klausimelis 05 20Pranas iš Pajotijo:

Net nežinau, ką ir atsakyti. Girdėjau, kad tokį projektą Seimui svarstyti pateikė. Nu gal ir reikėtų duoti tą statusą. Tai Vytautas Landsbergis ir Sąjūdis vedė į Lietuvos nepriklausomybės atkūrimą. Galbūt anksčiau reikėjo suteikti tą valstybės vadovo statusą Landsbergiui, bet kad tos vyriausybės keičiasi ir keičiasi. Būtų atiduota mūsų pagarba Landsbergiui.


klausimelis 05 20 2Česlova iš Liepalotų:

Tikrai reikia. Vytautas Landsbergis daug padėjęs Lietuvai. Galėjo ir anksčiau tą valstybės vadovo statusą suteikti. Manau, iniciatyvos nebuvo iš valdžios. Ir dabar nevėlu. Pritariu tokiam Seime žengtam dar vienam žingsniui iki valstybės vadovo statuso suteikimo Vytautui Landsbergiui.

klausimelis 05 17Airinas iš Šakių:

Manau, kad aš esu, apie kitus negaliu pakomentuoti. Domiuosi naujausiomis technologijomis, galimybėmis. Esu linkęs išbandyti viską, kas nauja. Nors nebūtinai viskas pasiteisina. Ar Šakių miestas inovatyvus? Manau, kad taip. Nesam labai dideli. Turim skambantį karilioną, interaktyvių paminklų, elektromobilių įkrovimo stotelę. Didesnio inovatyvumo mieste nepasigendu. Miestas gražėja, viskas tik progresuoja.


klausimelis 05 17 2Juozas iš Girėnų:


Prisitaikau prie vis atsirandančių naujovių. Negaliu pasigirti, kad jau esu toks visų technologijų išmanėlis. Tačiau gyvenimas eina į priekį, reikia prie visko taikytis. Be abejo, atsirandantys mieste inovatyvūs dalykai nemaišo, manau, jaunimas susigaudo. Tačiau vyresnio amžiaus žmonės nelabai tomis inovacijomis domisi, tų išmaniųjų telefonų net nenori. Nors žmonės dabar laikraščius ir tuos per telefoną skaito, o aš paimu į rankas popierinį laikraštį.


klausimelis 05 13Skaistė iš Lukšių:

Nesu didelė šio konkurso gerbėja ir nuosekliai jo neseku, bet antradienį televizorių įsijungiau per Monikos Liu pasirodymą. Patiko. Nemėgstu vertinti, gal labiau pasidžiaugti. Nuoširdžiai džiugu, kad daina skambėjusi mūsų kalba žygiuoja toliau, kad žmonės galės ją girdėti dar kartą. Taip pat džiugina sistemingi ir nuolatiniai mūsų tautos siunčiami palaikymo signalai Ukrainos žmonėms. Bet kokia forma.


klausimelis 05 13 2Edmundas iš Lekėčių:


Stebėjau tik dalį pusfinalio pasirodymų, aišku, ir Lietuvos atstovės. Iš matytų aštuonių dainų Monikos Liu daina – maloniausia. Nesu aš jau toks muzikos specialistas, bet tokia mano nuomonė. „Sentimentai“ gana melodinga daina ir atlikėja scenoje elgėsi gana santūriai, palyginus su kitomis atlikėjomis. Prognozuoju, kad mūsiškė didžiajame finale pateks į dešimtuką.


klausimelis 05 10Salomėja iš Gelgaudiškio:

Jaučiasi labai, kad esam Europos Sąjungos nare. Galiu keliauti ir aplankyti dukras Anglijoje, Airijoje. Tik mūsų pensijos, palyginus su šiose šalyse gaunamomis, labai mažos. Ašaros, ne pensijos. Tiesa, kainos Lietuvoje jau kosminės. Dėl saugumo tai šiandien labai nejauku. Šakiečiai esam tarsi koridorius nuo Rusijos. Tik ar spės apginti mus Europos Sąjunga, kilus karo grėsmei?


klausimelis 05 10 2Vidmantas iš Panovių:


Žinoma, kad europietis. Galima laisvai keliauti. Esu išmaišęs, galima sakyti, visą Europą. Tiesa, lietuviškų pensijų nėra ko lyginti. Iki europinių pensijų dar reikia laukti. Nors jau toje Europos Sąjungoje esame gana ilgai, tai viskas beveik priprasta. Be abejo, kai Lietuva tokia maža, be Europos būtų nesaugu. Prie didesnės bendrijos vis ramiau.


klausimelis 05 06Ina iš Griškabūdžio:

Be abejo, esu buvus ant piliakalnių. Tiesa, praeitais metais. Tačiau nesu girdėjusi, kad slenka piliakalnių šlaitai. Manau, kad dėl šios problemos pirmiausiai savo nuomonę turėtų pasakyti specialistai. O vėliau imtis priemonių tvarkyti šlaitus turėtų tie, kas atsakingi. Arba bendrom jėgom – ir kultūros paveldas, ir savivaldybė, ir seniūnija. Nors tokio aiškaus atsakymo, ką reiktų daryti dėl slinkimo, ir neturiu. Bet spręsti problemą reikia.

klausimelis 05 06 2Danutė iš Kidulių:


Aš esu tos nuomonės, kad nereikėjo tiek daug išpjauti piliakalnių medžių. Todėl, kad medžių šaknys sutvirtinimas piliakalniams yra. Dabar lietus plauna. Dažnai lankomės piliakalniuose ir su mokiniais, o tie slinkimai atsiradę jau keleri metai. Sudargo piliakalnių kompleksas yra tikrai įspūdingas, tą pripažįsta visi, tad ir slinkimo problema turėtų būti sprendžiama respublikos mastu.

klausimelis 05 03Snieguolė iš Šakių:

Atostogas planuojam, tačiau atostogausim vietoje. Kas čia tos dvi savaitės atostogų. Kai turi savo teritoriją, gali ilsėtis ir namuose. Nežinau, bet į užsienį atostogauti nevažiuojam. Gal reikia, kad kas pasivadintų, gera kompanija būtų. Šiandien jokių vietų jokiame Lietuvos kurorte nerezervuojame. Jau seniai nebuvusi prie jūros. Prie Nemuno nuvažiuoji, prie Kauno marių, Plokščiuose yra graži pavėsinė.klausimelis 05 03 2Evaldas iš Griškabūdžio:


Apskritai neplanuoju. Į užsienį atostogauti nevažiuoju, nėra tikslo. Atostogaujam Lietuvoje. Dažniausiai renkamės Palangą, Šventąją. Čia iš tiesų poilsis pigiau būdavo. Šventojoje poilsiauti, manau, labiau tinka vyresniems žmonėms. Čia mažiau pramogų jaunimui. Bet iš anksto vietų taip pat nerezervuojame. Jeigu sugalvosim pailsėti, ryte nuvažiuosim į pajūrį, vakare grįšime. Šiuo metu gyvenu Kaune, neblogas yra Lampėdžių ežeras.klausimelis 04 29Romas iš Šakių:

Savo daržo neturime. Visko yra parduotuvėje. Be to, jau neturim sveikatos, jėgų žemę dirbti ir kažką auginti. Ne tas amžius jau. Kad ir brangsta viskas, eisim pirkti daržovių į parduotuvę, žuvies pasigausim ežere.
klausimelis 04 29 2Kristina iš Jonavos:


Turime kelias pakeltas lysves prie namų, šiltnamį. Tačiau daug daržovių nesodinam, nelabai ir kažkas valgo, ypač konservuotas daržoves. Sodinam daugiausiai daržoves greitam vartojimui. Turim maisto gaminimo verslą.

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos