baneris leidinys

klausimelis 09 22Asta iš Šakių:
Manau, nevienodos. Viena, lankyti būrelius gyvenant mieste, o kita, kai reikia atvažiuoti į skirtingus būrelius skirtingomis valandomis. Sprendimo turėtų ieškoti visi kartu suėję – ir savivaldybės atstovai, ir mokyklų direktoriai, ir neformaliojo ugdymo įstaigų vadovai.
klausimelis 09 22 2Aidas iš Išdagų:
Nevienodos, nes ne visi tėvai gali atvežti. Mano toks darbas, kad galiu pusvalandį paaukoti ir atvežti vaikus iš Sintautų į Meno mokyklą. Turiu pažįstamų, kurie vežioja iš Griškabūdžio. Kėlėm šį klausimą ir rajono meras žadėjo pagelbėti, bet kaip ir kada problema bus išspręsta, neaišku, nes terminų nenurodė.
klausimas 09 19 2Gediminas iš Žeimių:
Kaip nepritarsi, pritariu. Kiekvienas kovoja už savo teises. Galvoju, kad kils ir kitų profesijų darbuotojai. Vieni streikuos, kiti prisidės.

klausimas 09 19Jolanta iš Lekėčių:
Taip. Aš už mokytojus. Lekėčiuose mokytojai nestreikavo, nes nėra profsąjungos. Žinoma, streiko metu mokiniai turėtų būti užimti, tačiau reikia atsižvelgt ir į mokytojų reikalavimus. Jų darbas yra iš tikrųjų sunkus. Pritarčiau ir kitų profesijų darbuotojų streikui. Reikia įvertinti visus.
klausimelis 09 15Jonas iš Šėtijų k.:

Aš gyvenu vienkiemyje, dažnai į miestą nevažinėju, bet, manau, kiekvienam iš mūsų reikėtų pagalvoti apie eismo kultūrą. Kartais tenka matyti vairuotojų ar pėsčiųjų pažeidimų, bet aš didelės problemos nematau. Visiems reikia būti atidiems ir jausti atsakomybę.
klausimelis 09 15 2Reda iš Šakių:


Visokių atvejų būna. Viskas priklauso nuo žmogaus elgesio, jo kultūros ir situacijos vertinimo. Manau, esam kultūringi. O nusižengti gali visi – tiek vairuojantys, tiek ir žingsniuojantys, nes visi esam žmonės. Labiausiai į akis krinta paspirtukininkai. Teko susidurt su tokiu atveju, kai vos per milimetrą išvengėm susidūrimo.


klausimelis 09 12Eugenijus iš Keturnaujienos:

Grybauti nelabai, bet valgyti mėgstu. Grybauti šiemet nebuvau, bet turguje buvau. Nusipirkau voveruškų maždaug prieš kokias dvi savaites, kainavo 14 eurų. Kaina nebaugino, kai skanu valgyti. Mačiau per televizorių, kad visoje Lietuvoje grybus kibirais renka. Kažin kiek dabar kainuoja? Nelabai kur mums yra grybauti, nebent panovy. O ir amžius nebe tas grybavimui. Geriausia grybų nusipirkti turguje, nereikia nė grybauti.klausimelis 09 12 2Eglė iš Sintautų:


Deja, grybauti šiemet nebuvau. Mėgstam grybus, tik kad kas pagrybautų. O ir grybauti apie Sintautus nelabai yra kur. Sako, ir apie Voverius miškai jau iškirsti. Neperkam grybų. Pasižiūrim laikraštyje – 25 eurai! Matau, kad visą Lietuvą apėmusi grybavimo karštinė. Tai gundausi, galvoju dar šią savaitę gal ir nuvažiuosiu. Bet jeigu aš nerandu, tai atrodo neįdomu ir grybauti. Nors labai mėgstu valgyti grybus, labiau šviežius.


klausimelis 09 08Zigmas iš Jotyškių:

Reikėtų palei mane. Jei seniūnas gauna algą, tai ir seniūnaičiai turėtų gauti. Vis tiek laiką gaišta žmonės. Kas Gelgaudiškio seniūnas žinau, o kas mūsų krašte seniūnaitis – ne. Nežinau, ar iš viso yra.

klausimelis 09 08 2Rimantas iš Plokščių:


Gal ir reikia. Plokščių seniūną pažįstu. Girdėjau, kad ir seniūnaičiai yra, bet apie juos nieko nežinau. Nelabai ir domiuosi.

klausimelis 09 05Kajus iš Kudirkos Naumiesčio:

Nelabai žinau. Baterijas išmetu į parduotuvėse pastatytas atskiras dėžutes. Ir sugedusias ausines ieškočiau, kur į kokį specialų konteinerį išmesti. O štai seną telefoną, jeigu jis veikia, pasilikčiau sau. Gal ir mažai informacijos, kur dėti tą nenaudojamą ar neveikiančią elektroniką. Ir tų vietų, skirtų šioms atliekomis atsikratyti, manau, per mažai. Aš nenaudoju tiek daug tos elektronikos, kad reiktų išmesti.klausimelis 09 05 2Loreta iš Gelgaudiškio:


Būtent elektronikos atliekoms skirtas konteineris stovi Gelgaudiškio seniūnijoje. Galima mesti ir virdulį. O šaldytuvus, šaldiklius išvežti yra tam mūsų mieste didelių gabaritų aikštelė. Žinau, kad ir bibliotekos kviečia rinkti, tiesa, šiemet Gelgaudiškyje nemačiau. Visuomet tėviškėje Viešvilėje skambinu į biblioteką. Atliekas rūšiuojam sąžiningai, nevežam į pamiškes. Informacijos, manau, trūksta galbūt vyresniems žmonėms, nesinaudojantiems socialiniais tinklais. klausimelis 09 01Albertas iš Šakių:

Reikėtų „Lidl“, kad įvairovė būtų didesnė. Vien dėl to, kad ten asortimentas visai kitoks, man priimtinesnis. Dabar jei nori apsipirkti „Lidl“, tenka vykti į Kauną.


 


klausimelis 09 01 2Ingrida iš Sintautų:


Man asmeniškai pakanka, prekybos centrų pas mus per akis. Maisto produktus perku Sintautų „Gulbelėje“, o mokyklai kasmet apsiperkam Šakių „Junduloje“, kur labai kokybiškos prekės.


klausimelis 08 29Petras iš Panovių:

Aišku, kad stebiu. Krepšinį mėgstu nuo vaikystės. Anksčiau sportu labiau domėjausi, dabar mažiau laiko turiu. Lietuvos rinktinei prognozuoju antrą vietą. Pirmi, manau, bus amerikiečiai. O Juodkalnijai šiandien mūsiškiai greičiausiai praloš.
klausimelis 08 29 2Virginijus iš Ritinių:


Nesidomiu nei krepšiniu, nei Pasaulio krepšinio čempionatu, bet radiją klausau, tai rezultatus žinau. Esu labai užsiėmęs, tai neturiu laiko rungtynių stebėti per televiziją. Vaikystėje žaidžiau krepšinį, bet labiau mėgau kvadratą, o dabar renkuosi sportą su svarmenimis.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos