baneris leidinys

klausimelis 07 17Nijolė iš Šakių:

Manau, kad taip. Galbūt kai kurie tėvai pradės atsakingiau auklėti ir prižiūrėti savo vaikus. Seniai reikėjo sukurti griežtesnę sistemą. Jei iš asocialių šeimų paimti vaikai papuls ne į vienodų lyčių šeimas, o į tas, kur yra mama ir tėtis, tai jiems nuo to bus tik geriau.klausimelis 07 17 2Jovita iš Šakių:

Nežinau, ar taip bus užtikrintas vaikų saugumas. Paimant iš šeimos jie vis tiek patiria daug streso. Man sunku įsivaizduoti, kad atsiras tiek daug globėjų ir visi vaikai bus paimti į šeimas. Manau, nerealu, kad galėsime atsisakyti vaikų globos namų, nes ten auga labai daug vaikų.
klausimelis 07 13Remigijus iš Gelgaudiškio:

Pagal galimybes. Manau, kad pasaulio futbolo čempionai bus prancūzai, nes jie demonstruoja iš tiesų gražų futbolą. Viso čempionato metu mane žavėjo, kad futbolininkai daug atakavo, o ne tik gynėsi. Tiesa, mano favoritai – Olandijos komanda, deja, į 2018 m. pasaulio futbolo čempionatą ši komanda nepateko.klausimelis 07 13 2Aurelijus iš Šakių:
Už kurias komandas sergu, tos iškrenta. Belgai iškrito, manau, kad kroatai irgi nelaimės. Nors už juos labai sergu. Kroatijos komanda yra be futbolo žvaigždžių, bet su dideliu noru laimėti. Manau, kad pasaulio futbolo čempionatą gali laimėti prancūzai. Anglai iš viso manęs neimponuoja. Ir dar. Nustebino, kad šiame čempionate pirmiausiai iškrito geros komandos: Ispanija, Brazilija, Urugvajus, Vokietija.
klausimelis 07 10Gintarė iš Marijampolės:

Manau, kad uogų kainos nėra didelės, nes namie augintas uogas reikėjo daug laistyti jeigu norėjom sulaukti derliaus. Atsižvelgiant į oro sąlygas, manau, kad nėra per brangu. Bulvių neperku, užsiauginame patys.
klausimelis 07 10 2Juozas iš Senųjų Zyplių:

Kainos viskam sparčiai kyla, nors pensijos jau seniai tos pačios. Man vasaros gėrybės nėra aktualu, nes į turgų neinu, bulvių pats užsiauginu, uogas valgome tas, kurios namie auga, todėl aš pats asmeniškai ir nežinau, kokios tos kainos.
klausimelis 07 03Lina iš Šakių:

Negirdėjau apie tai, bet įdomu. Manau, nuo amžiaus politika nepriklauso, bet įdomu, kaip žmonių pasitikėjimas juo. Aš pati dar nežinau, ar rinkčiausi jį. Matomas ir dabartinis meras, kuris aktyvus, atsižvelgia į žmonių nuomonę, eina į visuomenę, tačiau už ką balsuočiau, nežinau.
klausimelis 07 03 2Valė iš Žvirgždaičių:

Girdėjau, kad ketina grįžti. Manau, visai nieko. Nesu prieš. Man atrodo, nuo amžiaus nepriklauso ir jei žmogus sugeba, valioja, tai ir gali dirbti. Nesureikšminu aš tų bylų ir tikriausiai aš jį rinkimuose palaikyčiau. 
klausimelis 06 29Ričardas iš Kauno:

Ne. Maisto neišmetu. Negaliu sakyti, kad labai taupau, tiesiog perku tik tiek, kiek suvalgau. Tiesiog taip įpratęs, kad maisto negalima išmesti.

klausimelis 06 29 2Vytautas iš Jančių:


Ką išmest? Viską, ką pasigaminam, suvalgom. Maisto nemėtom. Jei matom, kad duona sukietėjo, sudžiovinam ir pasidarom girą. Gal miesto žmonės, kurie nieko neaugina, daugiau išmeta, bet kaime tikrai ne.
klausimelis 06 26Rolandas iš Klaipėdos:

Manau, kad tai labai graži iniciatyva įamžinti signatarus. Pats paminklas taip pat labai geras – neperkrautas, negriozdiškas, paprastas. Man, kaip meno žmogui, atrodo šis paminklas labai gerai.

klausimelis 06 26 2Modesta iš Šakių:


Paminklą prie savivaldybės vertinu labai pozityviai, buvau atidaryme, manau, kad vykęs jis vien dėl to, kad yra labai minimalistinis, neperkrautas. Tėviškėje pastatyto dar nemačiau. Patiko autoriaus pagrindinė mintis, kad paminklo akmenys yra kaip kertininiai mūsų valstybės pamato akmenys.klausimelis 06 22Rita iš Šakių:

Iš pradžių planavome apsilankyti „4 stichijose“, o po to nusprendėme pasirinkti vieną iš koncertų. Kadangi vyrui patinka keletas Džordanos Butkutės dainų, pasirinkome jos koncertą. Kadangi dukra išvyko paatostogauti į Tauragę pas seserį, norime papramogauti ir daugiau pabūti dviese, tai nieko daugiau į kompaniją nesikvietėme.
klausimelis 06 22 2Mindaugas iš Veršių:


Dalyvausiu mūsų rajonų kolektyvų išlydėtuvėse į Dainų šventę ir vesiu tradicinę Joninių šventę Sudargo piliakalniuose. Maksimaliai aplankysiu ir kitus renginius, nes juos praleisti būtų tikra nuodėmė. Pats draugų ir giminaičių į šventę nekviečiau, bet Facebook‘as visagalis, tad, manau, mažiausiai 5 tūkst. zanavykų čia sueis ir suvažiuos.klausimelis 06 19Evelina iš Šakių:

Pati, kai buvau mokykloje, neieškojau darbo, tėvukai buvo ūkininkai, tai mes rasdavom, ką veikti. Man sakydavo, kad atsidirbsi visą gyvenimą. Manau, rajone sunkiau rasti darbą, labiau link pajūrio važiuoja, nebent pas ūkininkus galėtų. Kavinėse ar kitur net nežinau, nes tvarka sugriežtinta. Pats jaunimas, manau, nori dirbti ir turėti savų pinigų.  
klausimelis 06 19 2Ilona iš Gelgaudiškio:


Manau, ir tėvai suinteresuoti, kad jaunimas dirbtų, ir pats jaunimas nori, tik kai nueina į darbą ir pajunta, kad sunku, pabijo. Rajone, aš manau, sunku įsidarbinti. Kai sukurta tokia teisinė bazė, darbdaviai bijo tos atsakomybės, gal ir nežino, kaip su tais nepilnamečiais dirbti.
Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos