zapyskio baznycioje
Ne vienas prisipažįsta, kad pirmąkart išvydęs plačiose Nemuno lankose stovinčią gotikinę Zapyškio bažnyčią – aiktelėjo. Jos raudonų plytų mūrai mena didiko Sapiegos žingsnių aidą, prieigos saugo baltų genčių paslaptis, o savitumas tiesiog užburia. Tačiau šis kultūros paminklas teikia ne tik peną akims ir sielai – čia rasite veiklų, kurioms tikrai neatsispirsite.
facebook-reklama-fad
Marketingas – žmonių veikla, kuria konkuruojama dėl pinigų ir didesnio pirkėjų dėmesio. Tad šis „žaidimas“ persikelia ir į socialinius tinklus „Facebook“, „Instagram“ ir kt. Socialinių tinklų marketingas yra tinkama galimybė padidinti savo žinomumą ir pagerinti reputaciją, taip pat netiesiogiai padidinti pardavimus. Taigi yra išskiriami keturi pagrindiniai privalumai, dėl ko verta naudoti socialinių tinklų marketingą, tai yra: informavimas, įvaizdžio formavimas, vartotojo pažinimas ir ryšių kūrimas bei palaikymas. Tad apžvelkime kiekvieną išsamiau.
Kiekvienuose namuose šaldytuvas yra būtinas prietaisas. Juose maistas išlieka šviežias, o gėrimai - šalti. Tačiau, kaip ir bet kuri kita technika, šaldytuvai gali sugesti, sulūžti arba nustoti veikti optimaliai. Šiame straipsnyje įmonė „Salvata“ pristato penkis dažniausiai pasitaikančius šaldytuvų gedimus ir supažindins su tuo, ką galite padaryti, kad jų išvengtumėte ar jas spręstumėte.
avitela-kavos-aparatai
Skani kava gali dieną padaryti kur kas geresne. Tai yra faktas. Daugeliui žmonių kavos gėrimas ryte yra tarsi magiškas ritualas, kuris skatina baigus puodelį imtis darbų visų pajėgumu. Tiesa, pasigaminti skanią kavą namuose pačiam – tikrai rimtas iššūkis. Su laiku gal ir įveikiamas, tačiau retas nori išgerti šimtus vidutiniškos kavos puodelių, kol galiausiai išmoks ją paruošti tikrai labai skanią.
trasos augalams
Net ir pradedantiesiems sodininkams aišku, jog norint mėgautis gausiu derliumi, vešlia pievute ir kitais sodiniais, reikia įdėti nemažai pastangų juos prižiūrinti. Tręšimas – viena pagrindinių užduočių, kurios dėka galime džiaugtis geresniais rezultatais. Tiesa, itin svarbu pasirinkti kokybiškas trąšas ir teisingai jas naudoti: būtent apie šiuos aspektus šį kartą ir pakalbėsime.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos