„Esu žmogus ir manau, jog visa, kas žmoniška, man nesvetima, tai yra visa, kas žmonėms nutinka, jaudina mane“ (Publijus Terencijus, 190-159 m. pr. Kr.)

Praėjo ne vienas dešimtmetis, kai socialinis darbas gyvuoja Lietuvoje, tačiau labai dažnai visuomenėje pagrindinio pagalbos teikėjo - socialinio darbuotojo vaidmenys ir funkcijos yra aiškiai neapibrėžtos. Socialinis darbuotojas teikiantis paslaugas šeimoms dažniausiai apibūdinamas labai abstrakčiai, kaip padėjėjas, besilankantis namuose, padedantis buityje, nuperkantis produktus, tarpininkas, kontrolierius.
pexels-tracy-le-blanc
Nuotrauka: Pexels. com/Tracy Le Blanc


Jei vertėjo darbas atrodo visai įdomi profesija, o tekstų vertimas vis dažniau tampa jūsų kasdienio gyvenimo dalimi, galbūt norėsite tai padaryti savo pagrindiniu užsiėmimu. Turime gerų naujienų – tai tikrai nėra labai sudėtinga!  Be abejo, tai reikalauja šiek tiek laiko ir pastangų – kaip ir visi geri dalykai. Tačiau laikui bėgant pamatysite savo pastangų vaisius. Vertimų biuro „Linearis Translations“ ekspertai surinko patarimų, kurie padės jums tapti sėkmingu vertėju.
dovana sala
„O, man nieko nereikia“, - sako tavo žmona. Bet jūs žinote, kad tai netiesa.. Tada yra jūsų draugai, tėvai ir dar daugiau. Galite paklausti jų, ko jie nori, ir, jei jums tikrai pasisekė, jie jums tiksliai pasakys ir galėsite eiti nusipirkti, tačiau tai pašalina visą romantiką  ir padaro dovanų dovanojimą gana bereikšmį. Žmonės visada mėgsta kuklintis ir teigti, jog jiems nieko nerekia. Tačiau, taip nebūna. Visada rasime tai ko būtent jiems reikia.
aminorugstys
Šiais laikais sportuoja dauguma. Vieni mėgsta pasivaikščiojimą ar bėgiojimą ristele, kiti futbolą, krepšinį, plaukimą ir kitus sportinius žaidimus, o treti vaikšto į treniruoklių salę, ten kilnoja svorius. Visi sportininkai lieja prakaitą dėl geresnių rezultatus, kūno išvaizdos, savijautos ar rezultatų, kuriuos gali pasiekti. Tarp „Sportuojantys“ tinklalapio bendruomenės narių, nemaža dalis į pagalbą pasitelkia ir maisto papildus. Tuo tarpu, kiti mano, kad tai tik pinigų švaistymas ir geriau vietoje jų nusipirkti kokybiško maisto, kuris turės dar didesnės naudos nei tik sintetinis produktas. Kalbant apie papildus sportui, vienas dažniausių vartojamų – tai aminorūgštys. Tačiau ne visi žino daug informacijos apie jas ir jų vartojimo suteikiamą poveikį. Puslapio „Sportuojantys – kartu tobulėjantys“ autoriai Deividas ir Indrė šiame straipsnyje jus supažindins su „amynkėmis“. Belieka skaityti toliau.
klaviaturos zaidimams
Reikalingos naujos ir stilingos, dar patogesnio valdymo žaidimų klaviatūros? Skaitydami toliau galėsite atrasti dėmesio vertą pasirinkimą, taip pat sužinosite, kokios klaviatūros geriausiai tinka žaidimams, kaip jas išsirinkti. Paverskite savo žaidimus dar lengvesniais ir patogesniais! Su nauja kompiuterinių žaidimų įranga galėsite visai nesunkiai tai padaryti.

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos