evadenta
Daugeliui iš mūsų apsilankymas odontologo kabinete nėra labai malonus, be to, dažniausiai asocijuojasi su didžiuliu stresu. Kartais panika gali būti tokia didelė, kad vizitai dažnai atidedami. Norint išvengti bereikalingo streso, verta skirti šiek tiek laiko tinkamo odontologo ir tinkamos odontologijos klinikos parinkimui.
 
Reguliarūs vizitai pas specialistą leidžia laiku užkirsti kelią rimtų patologinių procesų vystymuisi. Labai svarbu turėti gydytoją, su kuriuo užmegztas emocinis ir psichologinis kontaktas. Tokio kruopštaus pasirinkimo būtinybė paaiškinama tuo, kad esant dantų problemoms, daug kartų teks lankytis gydymo įstaigoje. Sutikite, daug patogiau dirbti su žmogumi, kuriuo visiškai pasitiki ir po bendravimo išlieka pozityvus požiūris.

Kaip išsirinkti odontologą

Pagrindinė paciento užduotis lankantis įvairiose odontologijos klinikose – apsispręsti dėl specialisto ir gauti nepriklausomas nuomones, kaip geriausiai ištaisyti tą ar kitą situaciją. Patyrusių meistrų pasiūlymai dažniausiai sutampa, o tai reiškia, kad jiems galima visiškai patikėti savo dantų priežiūrą. Pacientas turi turėti galimybę pabendrauti su odontologu, gauti iš jo išsamius paaiškinimus apie esamas patologijas ir jų gydymo būdus. Iškilus problemoms su dantimis, odontologai Klaipėdoje yra pasirengę padėti savo pacientams.

Profesionalumas ir patirtis

Pagrindinis kriterijus, sprendžiant, kuri odontologija yra tinkama nuolatiniams ar priverstiniams vizitams, yra gydytojų kvalifikacijos ir profesionalumo lygis. Gydytojo odontologo patirtis ir žinios apsaugos pacientus nuo galimų nemalonių komplikacijų. Reguliarūs profilaktiniai vizitai pas odontologą gali padėti nustatyti jūsų gydytojo pasirinkimą.

Įvaizdis

Verta atkreipti dėmesį į tai, kokią svetainę turi tam tikra odontologijos klinika. Lietuvoje gausu gerų odontologijos kabinetų, kurie internete giriasi savo pasiekimais, kursais ir diplomais. Kvalifikuotas odontologas ir pagalbinis personalas yra gero odontologo kabineto pagrindas. Odontologas turėtų užtikrintai ir efektyviai atlikti savo darbą, kad pacientai net sekundės dalelę nesijaustų nesaugūs.

Tinkama atmosfera

Odontologas turėtų sukurti tinkamą atmosferą ir, žinoma, būti visiškai profesionalus. Draugiškas odontologas gali padėti atsipalaiduoti įsitempusiam pacientui. Nuo pat pirmos vizito į kabinetą akimirkos gydytojas su pacientu turėtų turėti partnerių ryšį, kuris žymiai sumažins atstumą. Pirminis pokalbis itin svarbus, nes leidžia odontologui susipažinti su konkretaus paciento skundais ir problemomis. Taip turėtų elgtis geras odontologas.

Užs.nr.d-0149

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos