baneris leidinys

Sveika gyvensena, natūralia ligų prevencija besidomintys šakiečiai rugsėjo 15 d. rinkosi į Šakių rajono savivaldybės konferencijų salėje surengtą paskaitą-praktinį seminarą, kurį vedė Sveikuolių sąjungos prezidentas Dainius Kepenis.
 
Seminare buvo aptariami sveikos mitybos, fizinio aktyvumo ir dvasiniai klausimai. Paskaitą D. Kepenis pradėjo mintimi, kad visi pavojai ir ligos slypi mūsų negatyviose mintyse. Kaip vieną iš esminių šiandienos žmonijos problemų sveikuolis įvardijo tikėjimą, kad „kažkas tavimi bet kokiu atveju pasirūpins“. Manymas, kad medicina yra visagalė, yra visiškai klaidingas. Būtina stengtis išvengti ligų ir išlikti sveikiems.

Sveikuolis primena, kad svarbu kompleksiniai veiksmai, tad turėtume nepamiršti grūdinimosi, fizinio aktyvumo, sveikos mitybos bei dvasinių dalykų. Kiekvieno rytas turėtų prasidėti lengva mankšta, dušu, šaltu apsiliejimu, visaverčiais pusryčiais.

Rugsėjo 16 d. 6 val. 11 Šakių sveikuolių rinkosi į rytinę mankštą J. Lingio parke, kurią vedė D. Kepenis. Po mankštos sveikuoliai maudėsi miesto centre esančiame tvenkinyje. Rajono sveikuoliai tęsia šią tradiciją  ir kiekvieną rytą 6 val. renkasi mankštai bei maudynėms.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos