baneris leidinys

naujokaityteŠakių rajonas yra didžiausia Marijampolės apskrities savivaldybė, kurioje net 34 proc. sudaro darbingo amžiaus žmonės. Rajone yra įregistruota virš pusės tūkstančio įmonių.
 
Nuotr. Visuomenės sveikatos biuro specialistė Justė Naujokaitytė ragina įmones aktyviai dalyvauti konkurse „Sveikiausia įmonė.
 
Skatina sveiką gyvenseną

„Šiandien paskelbtas startas įmonių registracijai į konkursą „Sveikiausia įmonė“, kurio pagrindinis tikslas – skatinti sveikos gyvensenos iniciatyvas įmonėse, ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius bei domėjimąsi savo sveikata. Įmonės į konkursą registruotis gali iki šio mėnesio 30 d.“, – sakė Visuomenės sveikatos biuro specialistė Justė Naujokaitytė.

Nuo lapkričio 2 d. iki 2016 m. sausio 29 d. įmonėse, kurios dalyvauja konkurse, besilankantys specialistai tikrins darbuotojų sveikatą, ves jiems paskaitas, vėliau vyks vadovų apklausa, po kurios Visuomenės sveikatos biuro specialistai apdoros sveikatos patikrinimų bei vadovų apklausos rezultatų duomenis ir parengs rezultatus, o jau ateinančių metų kovo mėnesį bus išrinkta ir apdovanota sveikiausia Šakių rajono įmonė.

Kaip viskas vyks?

Visuomenės sveikatos biuro specialistai atvyks į jūsų įmonę ir atliks cukraus, cholesterolio, kraujospūdžio matavimus bei kūno kompozicijos analizę. Jeigu darbuotojai pageidaus, specialistai asmeniškai konsultuos, atkreips dėmesį į gautus rezultatus ir poreikius. Taip pat konkurso dalyviai jų pageidavimu bus informuojami apie valstybės vykdomas prevencines profilaktines programas bei skatinami profilaktiškai tikrintis savo sveikatą.

Pasiūlymas skirtas visiems Šakių rajono įmonių, kuriose dirbančiųjų skaičius nėra mažesnis nei 10 asmenų, darbdaviams ir darbuotojams.

Visus susidomėjusius įmonių direktorius, siekiančias pagerinti darbo produktyvumą, darbuotojų gyvenimo kokybę, kviečiame registruotis iki spalio 30 d. el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. 834552345, mob.tel. 861162816.

Moksliniais apskaičiavimais, kiekvienas euras (JAV doleris), investuotas į sveikatos stiprinimą darbe, grąžina nuo 2,5 iki 4,8 euro (dolerių), o nedarbingų dienų skaičių sumažina net 12–36 proc. Nustatyta, kad medicininės išlaidos sumažėja maždaug 3,27 dolerio už kiekvieną sveikatingumo programų įgyvendinimui išleistą dolerį, o pravaikštų sąnaudos − 2,73 dolerio. Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistai ragina įmonių vadovus pasirūpinti savo darbuotojų sveikata ir gyvenimo kokybės gerinimu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos