baneris leidinys

Projektas „Saugok sveikatą, kol jaunas“ Šakių rajone įgauna pagreitį ir susilaukia vis didesnio jaunimo susidomėjimo.

Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure dirbantys projekto „Saugok sveikatą, kol jaunas“ jaunimui palankių sveikatos priežiūros paslaugų (JPSPP) koordinatorius Martinas Eimutis ir psichologė Jogilė Navickaitė lapkričio mėnesį susitiko su daugiau nei 200 jaunuolių iš įvairių Šakių rajono mokyklų.

Susitikimų metu buvo pristatytas projektas „Saugok sveikatą, kol jaunas“ ir  diskutuota su jaunimu jiems aktualiais sveikatos klausimais.

„Norime jaunimui priimtina forma padėti atsakyti į juos kamuojančius klausimus ir tiesiog paskatinti daugiau domėtis sveika gyvensena. Pirmiausia jaunimas turi sužinoti apie projektą ir jo teikiamas galimybės. Todėl vykstame pas jaunus žmones į mokyklas, į jaunimo mėgstamas susibūrimo vietas ir pristatome projektą“, – teigia JPSPP koordinatorius Šakiuose Martinas Eimutis.
 
Projekto „Saugok sveikatą, kol jaunas“ koordinacinis centras sukūrė socialiniame tinkle Facebook projekto puslapį, kuriuo susidomėjo jau beveik 300 Šakių krašto jaunuolių. Jaunimas mielai naršo internete, tad tikimasi, kad Facebook puslapis padės viešinti šį projektą.

Jau netolimoje ateityje Šakių rajono mokyklose, Atvirame jaunimo centre „Laisvas“ bus pradėti diegti informaciniai ekranai, kurie padės aktualią, svarbią informacija apie sveiką gyvenseną platinti tarp  jaunų žmonių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos