akcija2024 568px

bagdanavicieneMarija Bagdanavičienė gydytoja akušere-ginekologe dirbo 40 metų, daugiau nei 10 metų ji užsiima homeopatija. Moteris džiaugiasi galėdama padėti savo pacientams natūraliais vaistais.

Nuotr. M. Bagdanavičienė teigia, kad į pasaulį reikia žvelgti pozityviai. „Siųskime pasauliui meilę ir gražias mintis“, – skatina gydytoja.

M. Bagdanavičienė teigia, kad ją visuomet aplanko moralinis malonumas, kai pagydo žmogų. „Tegul visi būna sveiki“, – šypsojosi moteris. Ji pastebi, kad homeopatų daugėja – susidomi jauni žmonės, atviri natūraliems gydymo metodams.

Vyrauja stuburo,sąnarių irvirškinimo ligos

Dėl ko dažniausiai kreipiasi pacientai? „Dažniausiai pas homeopatą ateina tie, kuriems nepadeda tradicinė medicina. Labai dažnos sąnarių, stuburo ligos, įvairios virškinimo problemos. Homeopatija pajėgi jas ne tik palengvinti, bet ir išgydyti, jei žmogus turi kantrybės. Reikia stropiai gerti homeopatinius preparatus ne vieną mėnesį, kartais net ir metus. Tik per keturis mėnesius atsinaujina dauguma mūsų ląstelių. Būkime atviri – lėtinius susirgimus vadinamoji tradicinė medicina nepagydo, o homeopatija tai gali padaryti, žinoma, per ilgą laiką. Viena moteris kreipėsi į mane dėl sutinusių, skausmingų sąnarių. Dvejus metus truko jos gydymas, po kurio pacientė vėl rankomis melžė karves ir jautėsi visiškai sveika“, – džiaugėsi gydytoja.
 
Koks pacientų kontingentas dažniausiai renkasi šį gydymo būdą? Pasak M. Bagdanavičienės, vyrauja moteriška lytis ir vidutinio amžiaus (40–60 metų) pacientai. „Žinoma, tarp mano pacientų yra vaikų, jaunų žmonių. Pastariesiems vyrauja autosominės (vegetacinės) nervų sistemos sutrikimai“, – pasakojo M. Bagdanavičienė.

Palengvina skausmus

Homeopatija yra veiksminga sergant įvairiomis ligomis. „Tokių ligų kaip cukraligė, vėžys nepagydo ir tradicinė medicina, tačiau aš pastebėjau, kad homeopatiniai vaistai gali labai sumažinti žmogaus kančias. Gal ir liūdnai nuskambės, tačiau homeopatija gali palengvinti mirtį, o tai yra labai svarbu pacientams, kenčiantiems fizines kančias belaukiant savo paskutinės valandos. Vienas vėžiu sergantis senolis vis prašydavo manęs padaryti „žirnelių“, nuo kurių jam palengvėdavo“, – kalbėjo M. Bagdanavičienė.

Moteris teigia, kad homeopatija sėkmingai galima gydyti ir ūmius atvejus. Ji prisimena jaunuolį, kuriam staiga „surietė“ stuburą. „Į kabinetą atėjo susirietęs, suleidau vaistus, po kurių iškart palengvėjo. Kitą dieną jis pas mane jau užlipo laiptais į ketvirtą aukštą“, – džiaugėsi M.Bagdanavičienė.

Gydytoja teigia, kad jauni pacientai ir vaikai sveiksta labai lengvai ir greitai, vyresnio amžiaus žmonių gydymas trunka ilgiau.

Ligos dėl streso

Gydytoja pabrėžė, kad kiekvienas stresas veikia vegetacinę nervų sistemą. „Organizmas ruošiasi gynybai – kyla arterinis spaudimas, dažnėja pulsas, atsiranda spazmai, susitraukia kraujagyslės, raumenys, sutrinka jų mityba. Dėl padidėjusio hormonų išsiskyrimo iš vidaus sekrecijos liaukų atsiranda simpatinės ir parasimpatinės sistemos disbalansas. Reikia laiko, kad organizmas atsistatytų, bet nuolatiniai stresai tam trukdo. Ypač tai aktuali problema jautriems žmonėms, kuriuos menkiausias stresas gali palaužti. Jau įrodyta, kad toks stresas sukelia antrojo tipo diabetą“, – aiškino M.Bagdanavičienė.

Anot gydytojos, vegetacinės nervų sistemos sutrikimai yra nevaldomi protu. „Šiuolaikinė medicina gali nesugebėti pagydyti tų sutrikimų. Tyrimai dažnai net nerodo, kad esama sutrikimų, bet žmogus jaučiasi blogai. Tokiu atveju homeopatija gali padėti“,– teigė M. Bagdanavičienė.

M. Bagdanavičienė teigia, kad gydant depresiją būta sėkmingų ir nesėkmingų atvejų. Nesėkmingi tie atvejai, kai pacientas nenori atsisakyti antidepresantų. „Viena pacientė pas mane apsilankė niūri, juodai apsirengusi. Po savaitės atėjo, žiūriu, jau raudonas rankinukas, pasipusčiusi. „Aš gerai jaučiuosi“, – pasakė ji man. Kita nuo depresijos pasveikusi pacientė atvežė dovanų angelą“, – rodė M.Bagdanavičienė.

Sima Kazarian

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos