akcija2024 568px

paliekio dvarasLekėčiuose praėjusio penktadienio vakarą iškilmingai atidarytas Paliekio dvaras. Jo įkūrėjai Romualda ir Arūnas Matusevičiai įrodė, kad dvarų kultūra Lietuvoje buvo puoselėjama ne tik prieš šimtmečius, bet yra svarbi ir šiais laikais.

Nuotr. Paliekio dvaro šeimininkui rajono valdžios atstovai atidarymo šventėje padovanojo dailininko Vytauto Kauno paveikslą.

Į naujai pastatytą kultūros ir pramogų erdvę susirinko būrys žinomų žmonių. Į dvaro atidarymą taip pat vyko rajono meras Juozas Bertašius, administracijos direktorius Evaldas Sniečkus bei verslininkas Arūnas Tarnauskas.
 
Kalėdiškai išpuošto dvaro atidarymo ceremonijoje nuotaiką kūrė Kauno bigbendas su televizijos projekte „Lietuvos balsas“ išgarsėjusia dainininke Aiste Tomkevičiūte, kuri specialiai šiam vakarui paruošė muzikinę programą. Svečiai buvo pakviesti vaišintis išskirtiniu vynu iš dvaro rūsių.

Vakaro metu pristatyta naujausia papuošalų kūrėjos Ivetos Narbutaitės kolekcija. Iš „Swarovski“ kristalų, perlų, šilko siūlų, natūralių akmenų, karoliukų sukurti papuošalai žavėjo originalumu ir prabanga.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos