baneris leidinys

Gegužės 31 d. pasaulis jau 27-ąjį kartą minėjo Pasaulinę dieną be tabako. Šių metų akcentas – nauji vaizdiniai ir tekstiniai įspėjimai ant tabako ir su juo susijusių gaminių pakuočių.

Lietuvoje nuo šių metų gegužės 20 d. ant tabako ir susijusių gaminių pakuočių atsiras ne tik nauji tekstiniai ir vaizdiniai įspėjimai, bet ir nuoroda į interneto svetainę, skirtą padėti norintiems mesti rūkyti. Taigi, net keletą metų iš eilės Lietuvoje rengiama akcija Pasaulinei dienai be tabako paminėti „Gėlė vietoj cigaretės!“ šiemet keičiama į akciją „Obuolys vietoj cigaretės!“
 
Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, kaip ir daugelis kitų biurų, šiemet taip pat dalyvavo akcijoje ir rūkančius ragino cigaretę iškeisti į specialiu akcijos „Obuolys vietoj cigaretės“ lipduku pažymėtą obuolį. Ne visi obuoliukai buvo padovanoti būtent rūkančiam žmogui. Praeiviai mielai priėmė biuro specialisčių dalijamus obuolius ir džiaugėsi tokia gražia iniciatyva. Taip buvo siekiama skleisti žinią apie tai, kad nerūkymas yra efektyviausia priemonė norint apsisaugoti nuo rūkymo sukeltų ligų ir kad svetainėje www.nerukysiu.lt kiekvienas, dar tik svarstantis ar jau apsisprendęs mesti rūkyti, galės rasti naudingos informacijos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos