baneris leidinys

Liepos 1 d. baigiasi VšĮ Šakių ligoninė vyriausiojo gydytojo Algirdo Klimaičio ir VšĮ Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vyriausiosios gydytojos Rimos Laukaitienės penkerių metų vadovavimo sveikatos įstaigoms kadencija. Šių įstaigų steigėja  rajono savivaldybė jau paskelbusi konkursus šių sveikatos įstaigų vadovų pareigoms užimti.

Kaip informavo rajono savivaldybės Bendrojo skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Morkeliūnas, dokumentų priėmimas Šakių ligoninės vyriausiojo gydytojo pareigoms užimti baigėsi birželio 20 d. Buvo gauti dviejų pretendentų prašymai. Šiuo metu sprendžiamas klausimas dėl komisijos sudėties, konkurso datos ir laiko.
 
Pasak G. Morkeliūno, kadangi sveikatos apsaugos ministro įsakyme nustatytas terminas, kad komisija turi būti sudaroma per 22 kalendorines dienas nuo konkurso paskelbimo dienos, o konkursas buvo paskelbtas birželio 6 d., tai šis terminas sueina birželio 28 d. Tad tikėtina, jog tai ir bus konkurso data.

Dokumentų priėmimas Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro vadovo pareigoms užimti vyks iki birželio 26 d. įskaitytinai. Nors dar yra šiek tiek  laiko, bet kol kas į šią vietą negauta nė vieno prašymo.

Kadangi sveikatos įstaigų vadovų kadencijų skaičius nėra ribojamas, tiek A. Klimaitis, tiek ir R. Laukaitienė gali ir vėl pretenduoti į vadovaujančius postus.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 idomu 2018-07-09 15:26
kodėl sklebiama, kad nebuvo kandidatų, jei jų buvo? :)
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos