baneris leidinys

Per praėjusias penkias šventines dienas Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyrius buvo sausakimšas. Budintys medikai čia priėmė ypač daug dėl įvairių negalavimų besikreipiančių ligonių.

Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irena Petrauskienė gausiu pacientų antplūdžiu nesistebėjo. Pasak jos, kokios šventės bebūtų, besikreipiančių į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių visada būna daugiau nei įprastai. Pirmiausiai todėl, kad tuo laikotarpiu nedirba poliklinikos ir ambulatorijos.
 
„Per parą vidutiniškai priimdavome po 50, o kitą dieną ir daugiau ligonių. Daug serga vaikų, padaugėjo besikreipiančių su virusinėmis infekcijomis, su širdies problemomis, kraujotakos sutrikimais, insultais, – vardijo I. Petrauskienė. – Nors dėl plikledžio keliai ir šaligatviai keletą dienų buvo slidesni, bet tokių nelaimių kaip raiščių ar raumenų patempimai, įvairių kaulų lūžiai ir smegenų sutrenkimai šįsyk buvo ne tiek jau daug.“

Pasak Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyresniosios slaugos administratorės, dėl besikreipiančiųjų gausos kantrybės sulaukti savo eilės reikėjo ne tik patiems ligoniams, bet ir jų artimiesiems, tačiau visi buvo priimti, apžiūrėti, visiems buvo paskirtas gydymas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos