baneris leidinys

naujokaitiene reda1
Nuotr. Laikinai Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centrui vadovaujanti Reda Naujokaitienė išėjusiems gydytojams palinkėjo sėkmės ir patvirtino, kad dėl to jų įstaigoje prisirašę pacientai nenukentės.


Asta Saulė ŠULSKYTĖ

Vasario 1 d. Šakiuose duris atvėrus Zanavykų klinikai, į ją išėjo dirbti keturi Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) gydytojai. Kaip šią situaciją vertina laikinai centro vadovo pareigas einanti gydytoja Reda Naujokaitienė? Ar gydytojų sumažėjimas nesukels problemų į sveikatos priežiūros įstaigą besikreipiančių ligonių priėmimui?  

Pasak R. Naujokaitienės, asmeniškai ir ji, ir visas medikų kolektyvas sveikina gydytojus, įsteigus naują sveikatos priežiūros kliniką Šakiuose ir linki jiems geros kloties, nes pasiryžti tokiam žingsniui reikėjo daug drąsos ir stiprybės, o PASPC pacientai dėl to tikrai nenukentės. Ji informavo, kad nuo gruodžio 1 d. įstaigoje yra pradėjusios dirbti dvi naujos jaunos gydytojos – tai vidaus ligų gydytoja Alina Tvarušytė-Cvirkienė ir vaikų ligų gydytoja Jolita Statkuvienė. Nuo sausio mėnesio prie jų prisijungė vaikų ligų gydytoja Saulė Kiaunytė, o nuo balandžio 1 d. komandą papildys dar viena šeimos gydytoja, kuri priims ir suaugusius, ir vaikus.

„Jei poreikis bus dar didesnis ir pacientai norės, tai turime dar keletą gydytojų, kurie laukia mūsų vidinių žinučių ir yra pasirengę padėti mūsų komandai. Tikimės pacientų nenuvilti ir gerinti paslaugų prieinamumą. Bandysime teikti paslaugas nepertraukiamai nuo 8 iki 18 val., kad pacientai galėtų prisiderinti prie savo šeimos gydytojo darbo grafiko“, – tvirtino laikinoji Šakių PASPC vadovė, džiaugdamasi, kad įmonė atsišviežino, pasipildydama jaunais specialistais.

Be to, R. Naujokaitienė prasitarė, kad ateityje ketinama stiprinti chirurgijos ir akušerijos sritis – atnaujinti turimą įrangą, o jei finansinės galimybės leis, galbūt ir priimti naujų specialistų, kad žmonės turėtų pasirinkimo galimybę. Taip pat netrukus planuojama įdiegti ir išankstinę registraciją internetu, kad ypač jaunesni pacientai jiems patogiu metu, kad ir vidury nakties, galėtų rezervuoti konsultacijos laiką pas gydytoją. Medikė nuramino vyresnio amžiaus žmones, jog registracija telefonu ar atvykus į įstaigą liks.

„Visi pokyčiai yra varomoji jėga. Likęs apie 60 darbuotojų kolektyvas pasiruošęs priimti visus iššūkius ir patenkinti pacientų lūkesčius. Įmonės užsibrėžti tikslai 2019 m. yra ambicingi. Bandysime ištesėti tai, ką pažadėjome, kad žmonės nenusiviltų pas mus pasilikę“, – kalbėjo R. Naujokaitienė.

Pašnekovė priminė, kad patys reikalingiausi tyrimai (bendras kraujas, reaktyvinis baltymas, gliukozės, cholesterolio, natrio, kalio nustatymas), kurių reikia čia ir dabar diagnozei patvirtinti ir gydymui paskirti, atliekami vietoje įkurtoje mini laboratorijoje, o kiti – Šakių ligoninės ir „Antėjos“ laboratorijose.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos