baneris leidinys

henrieta
Nuotr. Gydytoja ginekologė Henrieta Kažemėkaitytė moteris ragina į sveikatą nežvelgti pro pirštus, nedelsti ir nuolat tikrintis, nes kartais padėti būna ypač sudėtinga ar net neįmanoma.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Dažnai moterys meilę sau supranta kaip rūpinimąsi savo išvaizda, investavimą į išorinį grožį, tačiau Šakių ligoninėje dirbanti gydytoja ginekologė, pakalbinta Tarptautinės moters dienos proga, pirmiausiai ragina labiau rūpintis savo sveikata. Medikė įsitikinusi, kad sveika moteris – ir daug laimingesnė, ir gražesnė.

Ketverius metus Šakiuose dirbanti gydytoja atkreipia dėmesį, kad dažna moteris į savo sveikatą pažvelgia pro pirštus ir delsia konsultuotis, profilaktiškai nesitikrina.

„Nereikia vykti už jūrų marių – Šakių ligoninėje yra šiuolaikiška, diagnostinė bei operacinė aparatūra. Čia atliekami visi – invaziniai ir neinvaziniai tyrimai, taip pat laboratoriniai bei onkocitologiniai tyrimai dėl gimdos kaklelio vėžio prevencijos. Moterys tiriamos dėl gimdos kaklelio patologijų, šlapimo nelaikymo, konsultuoju ir nevaisingumo klausimais“, – sako gydytoja ginekologė, raginanti moteris drįsti, nedelsti, konsultuotis.

Pasak H. Kažemėkaitytės, ir Šakiuose buvusi ne viena pradelsta, laiku nediagnozuota patologija, kurią reikėjo gydyti, tačiau...

„Smagu matyti besišypsančias moteris, o ne sergančias“, – tikina medikė, kuri Šakiuose pati atlieka įvairaus pobūdžio ginekologines operacijas ir džiaugiasi, kai pavyksta onkologines diagnozes nustatyti laiku bei tolimesniam gydymui išsiųsti pas kolegas į Kauną ar Vilnių.

Pavyzdžiui, pernai Šakių ligoninėje per savaitę dirbdama tik porą dienų ji atliko apie 100 didžiųjų operacijų. Ir dabar jos darbo kalendoriuje operacijos suplanuotos mėnesiui į priekį.

„Tikrai raginu moteris drąsiai kreiptis. Gydytojas nėra baubas. Mes visada stengiamės padėti. Geriau daugiau tyrimų, daugiau dėmesio sau“, – sako ginekologė.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos