baneris leidinys

pasivaiksciojimas su sunimi
Nuotr. Šį kartą pasivaikščioti pavasarėjančiais Šakių takais susiruošė ir šeimos su vaikais, vedliai buvo jų augintiniai.


Kovo paskutinį sekmadienį, nors ir negausiai, keturkojai ir jų šeimininkai būriavosi J. Lingio parke, iš čia patraukė į devynių kilometrų žygį. Jau antrą kartą tokiai atrakcijai subūrė Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.
 
Sekmadienio rytą pirmieji J. Lingio pasirodė Džeko Raselo terjeras, taksas, jorkšyro terjeras, netrukus prie jų prisijungė du labradoro retriveriai, visi šuneliai uostinėjosi, aplojo vienas kitą. Lukšietė Karolina laikė itin nenustygstančią vietoje penkerių metų Vespą (Džeko Raselo terjeras).

„Man pačiai patinka žygiai, o su Vespa einame pasivaikščioti kasdien ir įveikiam nemažus atstumus. Šios veislės šunims ypač reikia daug vaikščioti, ne jie yra fiziškai aktyvūs, turi daug energijos ir turi išsikrauti“, – pasakojo Karolina.

Įveikti net devynis kilometrus pasiryžusi ir Gabija su trijų mėnesių taksu Marko, kuriam toks žygis pirmasis. O štai beveik trejų metų Torui (labradoro retriveris) toks žygis jau antras, jo šeimininkė šakietė Daiva pasakojo, kad prieš pat žygį Toras dar spėjo pūkštelėti į Šakių ežerą. Pakalbiname ir kito labradoro retriverio Eivos  šeimininką Nerijų. Ketverių metų keturkojei Eivai žygyje kompaniją palaikys ir kiti Nerijaus šeimos nariai – žmona Justė bei dukrytė Vėjūnė.

„Norime praleisti sekmadienį visi kartu su šeima gamtoje, todėl ir eisime visi į žygį“, – sako Nerijus Šilingis.

Viena iš žygio organizatorių, Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistė Indrė Bielmont sako, kad šio žygio tikslas – kad jame dalyvautų ne tik žmonės, kurie turi augintinius, bet ir visi, norintys praleisti sekmadienį su keturkojais gamtoje ir geroje draugijoje. Prieš startą ji paminėjo, kad šis žygis ateityje galbūt taps tradicinis ir palinkėjo mėgautis žygiavimo malonumu.

Apie 11 val. dvylika žygio dalyvių kartu su penkiais augintiniais iškeliavo, nuėjo iki Ąžuolyno miško, kiek kvėptelėjo ir vėl patraukė atgal, visi sėkmingai sugrįžo apie 13 val., J.Lingio parke išgėrė arbatos, o keturkojai žygio dalyviai buvo apdovanoti skanumynais iš MB „Vetmeda“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos