baneris leidinys

Ilgas šventinis laikotarpis – darbymetis mūsų medikams. Ne išimtis ir šių metų Velykų tridienis. VšĮ Šakių ligoninės Priėmimo-skubios pagalbos skyriaus vyresnioji slaugos administratorė Irena Petrauskienė informavo, kad tomis dienomis sulaukta daugiau pacientų nei eilinį savaitgalį. Be to, rajone siaučia vėjaraupiai.

Pasak I. Petrauskienės, švenčių dienomis, kai nedirba pirminės asmens sveikatos priežiūros įstaigos, pacientų Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje ir taip daugiau. Kaip įprastai, dalis jų kreipiasi su padidėjusiu kraujospūdžiu, dėl nedidelių buitinių traumų, peršalimo ligų, tačiau šiuo metu pastebėtas ir vėjaraupių protrūkis. Ypač serga vaikai. Vyresnioji slaugos administratorė prašo namiškių būriais nelydėti apsirgusių asmenų, nes vėjaraupiai yra oro lašeliniu būdu perduodama infekcija ir ja labai greitai užsikrečiama.
 
„Kadangi šiuo metu yra didelė tikimybė užsikrėsti vėjaraupiais ar tymais, reikėtų pasisaugoti“, – patarė I. Petrauskienė, primindama, kad apie susirgimą galėtų pranešti vienas iš artimųjų ir ligonis būtų priimtas ir apžiūrėtas atskirose patalpose.

Be to, medikai pageidautų, kad artimieji, saugodami save ir kitus, lankyti ligonių eitų per įėjimą iš kiemo pusės ir be reikalo nevaikščiotų per Priėmimo-skubios pagalbos skyrių.  

Nors vyresnioji slaugos administratorė paminėjo, kad rajone yra registruota ir keletas tymų atvejų, tačiau Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Marijampolės departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus vedėja Loreta Radzevičienė informavo, kad galutinės diagnozės, patvirtintos laboratoriniais tyrimais, dar nėra.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos