baneris leidinys

Sergančiųjų koronavirusu skaičius, lyginant su ankstesniu laikotarpiu, šiek tiek mažėja.

Anksčiau per dieną statistiškai susirgdavo apie 22 žmones, dabar skaičiuojama, kad suserga apie 17 asmenų. Iš viso rajone Covid-19 serga 406 asmenys, su jais saviizoliacijoje yra 510. Gerokai sumažėjo ir norinčių išsitirti mobiliajame patikros punkte skaičius. Pavyzdžiui, jei anksčiau pirmadieniais reikėdavo padidinti numatytą normatyvą, tai dabar būna dienų, kad apie pusė numatytų vietų yra neišnaudojama. Pavyzdžiui, trečiadienį buvo numatyta, kad galima priimti 45 žmones, tačiau 25 vietos taip ir liko neišnaudotos, tad daroma prielaida, kad ne tik tiriasi, bet ir serga mažiau žmonių.
 
Savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas, administracijos direktoriaus pavaduotojas Redas Juškaitis informavo, kad šiandien savivaldybė turėtų parsivežti 725 greituosius testus, kuriais prieš vakcinavimą bus norinčių skiepytis tiriami antikūnai.

„Dabar yra įsakymas, kad tie, kurie prasirgę ar turi reikiamą antikūnų skaičių, tai tų žmonių nevakcinuosim“, – sakė R. Juškaitis, vardijęs, kad jau gauti nauji skiepijimo prioritetai, kur numatyta, kad pirmiausiai vakcinuojami visi medikai bei dirbantys su Covid-19 specialistai, taip pat punkte dirbantys asmenys ir globos namų gyventojai bei personalas.

R. Juškaitis sako, kad viliamasi vakcinavimą atlikti jau kitą savaitę, tik reikės suderinti, kas tai darys, nes globos namų gyventojai niekur nebus vežiojami, jų vakcinavimas turėtų būti vykdomas globos įstaigose.

„Gal sudarysime brigadą, gal ligoninė padės“, – svarstė savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovas, pridūręs, kad kaip tik dabar visa tai derinama, nes viliamasi, kad vakcinavimas jau galėtų vykti artimiausią savaitę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos