baneris leidinys

Sergamumo Covid-19 situacija ir toliau gerėja. Šakiuose 100 tūkst. gyventojų tenka tik 15 atvejų, o visoje šalyje – tik 22. Nuo pirmadienio savivaldybėje startuos ir mobilus vakcinavimo centras.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, savivaldybė duos savo vairuotoją ir autobusiuką, o darbą užtikrins vakcinavimo centro žmonės. Autobusiukas važinės po įvairias rajono vietas ir be išankstinės registracijos skiepys visus norinčius. Žmonės gali rinktis, kuria vakcina nori būti paskiepyti, šiuo metu galimybės rinktis yra iš trijų vakcinų: „Pfizer“, „Moderna“, „Vaxzevria“.
 
Pirmiausiai mobilus vakcinavimo centras įsikurs Gelgaudiškyje. Čia pirmadienį, liepos 5 d., autobusiukas bus prie turgaus aikštės ir norinčių skiepytis lauks nuo 9 iki 12 val. Iš čia vyks į Plokščius, kur ketinama skiepyti 12.30–15 val. Bent kol kas planuojama, kad tokie išvažiavimai vyks pirmadieniais ir penktadieniais, o jeigu poreikis bus didelis, žmonės noriai skiepysis, išvažiavimus planuojama tankinti.

Šiuo metu rajone serga šeši žmonės, saviizoliacijoje – 153. Per savaitę mobiliame patikros punkte atlikti 277  tyrimai, iš jų 0,7 proc. teigiamų. Tiesa, šiek tiek planuojama koreguoti atliekamų tyrimų skaičius, mat didėja poreikis tirtis dėl galimybių paso.

Per paskutinę parą rajone buvo paskiepyta 160 žmonių, iš viso rajone skiepus gavę 12 tūkst. 129 piliečiai arba 46,5 proc. Lietuvoje paskiepyta 44,4 proc. gyventojų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos