baneris leidinys

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, sergamumo Covid-19 rodikliai ir toliau gerėja, o praėjusį penktadienį po rajoną važinėjusi mobili vakcinavimo komanda pranoko lūkesčius.

Pirmadienio duomenimis, statistiškai rajone sirgo trys žmonės, paskutinę savaitę buvo tik vienas naujas susirgimas. Šakių rajone 100 tūkst. gyventojų per 14 dienų tenka 3,8 atvejo, Lietuvos vidurkis – 18,6 atvejo. Saviizoliacijoje – 37 žmonės.
 
Per savaitę mobiliame patikros punkte buvo atliktas 231 tyrimas, teigiamų atvejų nustatyta tik 0,9 proc. Tiesa, bus peržiūrėtas PGR testų skaičius, nes pirmadienį ir antradienį laisvų vietų šiam testui atlikti jau nebuvo. R. Juškaitis spėja, kad tai gali būti susiję su norinčių išvykti į užsienį testavimusi, mat nuo penktadienio, ministerijai pakeitus tvarką, vykstantys į užsienį testus galės atlikti punktuose ir nemokamai.

Penktadienį mobili skiepijimo brigada kelionę pradėjo nuo Griškabūdžio, vėliau vyko į Žvirgždaičius, Kudirkos Naumiestį ir skiepijimo misiją užbaigė Sintautuose. Iš viso tądien paskiepytas 151 žmogus. Tiesa, Sintautuose jau nebuvo likę „Janssen“ vakcinos, tad kai kurie žmonės atsisakė skiepytis, nes norėjo būtent šios. Apskritai, pasak R. Juškaičio, vakcinavimo centruose rekomenduojama šios vakcinos nebetraukti į pasirenkamų vakcinų sąrašą, ja bus skiepijama tik mobiliuosiuose punktuose, tačiau ir čia, kaip rodo praktika, jos pritrūksta.

Pirmadienį mobili komanda lankėsi Baltrušiuose, Barzduose bei Lukšiuose, o penktadienį ketinama vykti į Kriūkus ir Lekėčius.

Rajone iš viso paskiepyta 12 tūkst. 630 žmonių arba 48,5 proc. gyventojų, iš kurių 42 proc. jau gavę abi vakcinas. Lietuvoje paskiepyta 45,7 proc. piliečių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos