baneris leidinys

Per paskutines keturias dienas rajone nustatyti 26 nauji koronaviruso atvejai, iš viso, pirmadienio duomenimis, serga 85 žmonės, saviizoliacijoje – 193.

Naujai susergančių dienos vidurkis išlieka septyni atvejai, 100 tūkst. gyventojų per 14 d. tenka 341 atvejis, Lietuvoje – 490.
 
Iš naujai susirgusių keturi asmenys iki 18 m., du vyresni nei 65-erių, likusieji patrenka į 19–65-erių metų amžiaus grupę.

Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, vis dažniau pasitaiko susirgimų švietimo įstaigose, skambina iš mokyklų su klausimais, kaip elgtis vienu ar kitu atveju. Šiuo metu visame Marijampolės regione fiksuojami 22 sergamumo židiniai, iš jų trys – mūsų rajone (abiejuose Šakių miesto darželiuose bei vienoje rajono švietimo įstaigoje). Viename iš darželių kol kas fiksuoti tik du atvejai, kitame sergančių skaičius išaugo iki 12, tačiau R. Juškaitis viliasi, kad plitimui bus užkirstas kelias laiku ėmusis reikiamų priemonių.

Per savaitę mobiliame patikros punkte atlikti 678 testai, iš kurių 7,6 proc. teigiamų. Šiuo metu  punkte kasdien yra galimybė atlikti 27 PGR bei 46 antigenų testus. R. Juškaitis sako, jog visoje šalyje pastebima problema, kad žmonės registruojasi tyrimams, bet rezervuotu laiku neatvyksta, rezervacijos neatšaukia, tad dėl neatsakingo kai kurių žmonių elgesio kiti priversti ilgiau laukti eilėje.

Praėjusią savaitę rajone paskiepyta 430 žmonių, iš kurių pirmą vakcinos dozę gavo 30 proc.

Iš viso rajone paskiepyta 17 tūkst. 11 žmonių arba 65,6 proc. gyventojų. Lietuvoje paskiepyta 61,6 proc.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos