baneris leidinys

Visos Lietuvos spalvinis žemėlapis vis labiau grimzta į juodąją zoną – teliko dvi raudonos savivaldybės. Sergančiųjų skaičius kaip ant mielių auga ir Šakiuose.

Pirmadienio duomenims, rajone 100 tūkst. gyventojų jau teko 1047 atvejai. Covid-19 sirgo 267 žmonės, iš kurių 12 gydoma ligoninėse, saviizoliacijoje – 235. Per parą vidutiniškai suserga 21 žmogus. Per keturias paskutines paras susirgo 67 rajono gyventojai. Daugiausiai sergančių yra amžiaus grupėje iki 65-erių – 37 atvejai, sparčiai daugėja ir vaikų iki 18 m. sergamumas – 24 atvejai. Per savaitę rajone fiksuojamas 20 proc. ligos augimas.
 
Pasak savivaldybės ekstremalių situacijų operacijų vadovo Redo Juškaičio, auga ir sergamumo židinių skaičius. Pirmadienio žiniomis, rajone jų skaičius buvo šoktelėjęs iki 18. Naujai atsiradę židiniai yra UAB „Fleming baldai“, Sintautų pagrindinėje mokykloje, Gelgaudiškio mokykloje bei darželyje, Kudirkos Naumiesčio profesinio rengimo centre bei Šakių „Berželyje“. Sergančiųjų skaičius ir vėl gerokai šoktelėjo Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje, tarp židinių išlieka, bet situacija stabili Socialinių paslaugų centre, „Žiburio“ gimnazijoje, „Varpe“ Lukšių seniūnijoje, Plokščių mokykloje-daugiafunkciame centre, savivaldybės administracijoje bei ligoninės Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje.

Per savaitę mobiliame patikros punkte buvo atlikti 865 testai, iš kurių 20,1 proc. teigiami. Šiuo metu kasdien punkte atliekami 96 testai (44 PGR ir 52 antigenų), atsižvelgiant į poreikį kiekiai nuolat peržiūrimi.

Per savaitę rajone buvo paskiepyti 269 žmonės. Iš viso vakcinuota 17 tūkst. 444 piliečiai arba 66,9 proc. gyventojų (Lietuvoje – 63,7 proc.). Vangiausiai, kaip ir visoje šalyje, skiepijami 12–15 m. vaikai. Rajone šios amžiaus grupės skiepijimo rodiklis yra 29,9 proc. Bendra rajono imunizacija – 71,5 proc.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos