akcija2024 568px

Nors būta minčių, kad pirmiau reikėtų pertvarkyti pirminės sveikatos priežiūros įstaigų tinklą, o tik paskui skelbti konkursą Šakių pirminės asmens sveikatos priežiūros centro (PASPC) vadovo pareigoms užimti, gruodžio 30 d. visgi paskelbtas skelbimas apie konkursą minėtoms pareigoms užimti.

Meras Edgaras Pilypaitis sutiko, kad būtent jis ir buvo siūlęs, kad pirmiau ambulatorijas reikėtų sujungti, tada būtų ir atlyginimas konkurencingesnis, pasimatytų reali įstaigos padėtis, tačiau sulaukus didžiulio pasipriešinimo, emocijų, jis sako nusprendęs nusileisti, nors pačiam šis sprendimas ne itin patinka.
 
„Tai savęs apgaudinėjimas. Pagal tokį įtaigos dydį, veiklos apimtį mes konkurencingo atlyginimo negalim pasiūlyti. „Ant popieriaus“ 1577 eurai. Tai kas čia gali ateiti?“ – teigė meras, svarstęs, kad galbūt, įvykus ambulatorijų reorganizacijai, algą būtų galima peržiūrėti.

Tačiau dabar yra kaip yra, E. Pilypaitis sako nenorintis skandalų, bereikalingų emocijų ir baltų chalatų, kurie ir turėtų išlikti balti, juodinimo.

Beje, laikinoji Šakių PASPC vadovė Laura Rusakevičienė anksčiau taip pat yra išreiškusi pastebėjimą, kad ši vieta galėtų būti patraukli tik siūlant didesnį darbo užmokestį.

Skelbiama, kad dokumentai priimami iki sausio 13 dienos.

Nuo 2021 m. balandžio 1 d. Šakių PASPC vadovauja anksčiau įstaigoje administratorės pareigas ėjusi L. Rusakevičienė, prieš ją laikinai įstaigai vadovavo Lekėčių ambulatorijos vyriausioji gydytoja Ligita Armonavičienė, iki 2020 m. kovo beveik dvejus metus įstaigai irgi laikinai vadovavo gydytoja Reda Naujokaitienė.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos