baneris leidinys

mediku diena
Gausiai salėje susirinkusiems medikams bei šioje srityje dirbantiems skambėjo sveikinimai bei linkėjimai būti žingeidiems ir nepavargti sveikatos sargyboje. V. Venslovaičio nuotr.

Balandžio 27-ąją šalies medicinos darbuotojai mini savo profesinę šventę – Medicinos darbuotojų dieną. Ta proga jie rinkosi į Šakių kultūros centrą, kur ištarti padėkos žodžiai, įteikta keletas padėkų bei nuskambėjo muzikinė dovana – Sauliaus Prūsaičio koncertas.
 
Plojimai nuskambėjo vos Šakių ligoninės vyriausiajam gydytojui Algirdui Klimaičiui užlipus į sceną. Jo įstaigos vadovo kadencija skaičiuoja paskutines dienas, tad ši profesinė šventė jam, kaip vyriausiajam gydytojui, paskutinė.

„Kokia geriausia kalba? Kai nepasakai nė žodžio, o prasideda plojimai“, – juokavo jis ir sveikino gausiai susirinkusius medicinos srities darbuotojus. A. Klimaitis medikams linkėjo žingeidumo, nesustoti kasdienoje ir stengtis, „kad visada būtume šiek tiek pirmiau, šiek tiek aukščiau, šiek tiek geriau nei visi kiti. Galbūt tai zanavykiškas unoras?“ Tačiau ragino, kad vienas iš svarbiausių krašto intelektinių potencialų būtų būtent medikai ir kad to unoro nepritrūktų.

Sveikinimo žodį medikams skyrė ir meras Raimondas Januševičius, gėles įteikęs A. Klimaičiui ir dėkojęs už tai, kad tai buvo tas žmogus, kuris ilgus metus formavo rajono medicinos kryptį. Medikams jis linkėjo formuoti supratimą, kad būtent medikai gydo, o ne patys žmonės sau būtų medikais.

Šventiniame renginyje dalyvavo ir buvęs meras, opozicijos lyderis Edgaras Pilypaitis, pripažinęs, kad už bendrą darbą šešerius jo kadencijos metus jis jaučia pareigą padėkoti, nes patirta išties daug, jau vien ką reiškė pandemijos padiktuoti iššūkiai. Ir toje sveikatos sargyboje, kalbėjo jis, neina išskirti nė vieno, nes čia stovi ne tik medikai, bet ir techniniai, ūkio srities ar vadybos darbuotojai. Jo pasirašyti padėkos raštai buvo skirti gydytojui ortopedui traumatologui Ričardui Ulinskui, vidaus ligų gydytojai Stanislavai Kontautienei, vyresniajai virėjai Ingridai Murinienei, akušerei Astai Rudaitienei, statistikos skyriaus vedėjai Gerdai Dobrovolskytei, radiologijos technologei Regimantai Bartkuvienei. Sveikinimą E. Pilypaitis skyrė ir A. Klimaičiui – už ilgametį darbą ir vadovavimą Šakių ligoninei bei neseniai prabėgusią asmeninę sukaktį. Taip pat pasidžiaugta ir Šakių garbės piliete, gydytoja Stase Valkeriene, kuri vienintelė šios srities atstovė  įvertinta kaip garbės pilietė, tad linkėjo, kad ateityje šio įvertinimo sulauktų ir daugiau medicinos srities žmonių.

Dar vienam sveikinimo žodžiui į sceną buvo pakviestas atlikėjas S. Prūsaitis, taip pat skyręs ne tik muzikinį koncertą, išjudinusį visą salę, bet ir padėką, kad kai jis papuola į medikų rankas, visada viskas gerai baigiasi.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos