baneris leidinys

sadauskas janusevicius
Liepos 7-ąją, penktadienį, pareigas oficialiai pradėjo eiti naujasis Šakių ligoninės vadovas Ignas Sadauskas, kurį kolektyvui pristatė meras Raimondas Januševičius.

Kaip praneša savivaldybės administracija, meras pasidžiaugė, jog iš Šakių krašto kilę žmonės grįžta į gimtinę – pastaruoju metu I. Sadauskas dirbo ir yra įsikūręs kaimyniniame Jurbarke. R. Januševičiaus nuomone, ligoninė turės tvirtą, matantį į priekį, galintį ir norintį dirbti dėl visų rajono gyventojų gerovės vadovą. I. Sadauską su naujomis pareigomis pasveikino ir buvęs ligoninės vadovas Algirdas Klimaitis, palinkėjęs sėkmingai tęsti tai, kas jau pradėta, ir atrasti naujų idėjų, kurios padės Šakių ligoninei tapti šio krašto žmonių pasitikėjimo verta įstaiga. Taip pat buvęs įstaigos vadovas naujajam simboliškai įteikė raktą nuo vyr. gydytojo kabineto seifo bei palinkėjo, kad ten niekada nepritrūktų idėjų.

Kolektyvo vardu I. Sadauską pasveikino vyr. gydytojo pavaduotoja Daina Bagdonienė. Pats I. Sadauskas pasidžiaugė, kad jaučia palaikymą iš visų trijų pusių – buvusio vadovo, kolektyvo ir savivaldybės administracijos, o tai svarbiausia, norint sėkmingai dirbti kaip komandai vardan bendro tikslo, – skelbia savivaldybės administracija.
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos