baneris leidinys

Praėjusią savaitę į Gerdžiūnuose vykdomą savivaldybės finansuojamą projektą jaunimui „Gyvenk sveikai 3“ susirinko didelis būrys sporto entuziastų, žiūrovų ir dalyvių.

Ši bendruomenė jau treti metai vykdo jaunimui skirtus projektus. Sportas visuomet pritraukia daug žmonių. Bendruomenė siekia pritraukti kuo daugiau jaunimo į bendrus renginius, pabendrauti su rajono sportininkais bei jaunimu, pasidalyti patirtimi ir skatinti gyventi sveikai.

Šiais metais tinklinio varžybose dalyvavo jaunimas iš Gerdžiūnų, Šakių, Kriūkų. Varžyboms teisėjavo Kauno technologijos universiteto Ekonomikos ir vadybos fakulteto kokybei vadybos katedros docentė, Projektų vadybos centro mokymų projektų vadovė, moterų tinklinio klubo „Cukrainis“ žaidėja Rūta Čiutienė. Teisėja džiaugėsi aktyviu jaunimu. Tikimasi, kad ateityje bus daugiau tokių renginių, kurie pritrauks daugiau jaunimo iš kitų bendruomenių. Tai ne tik bendravimas, bet ir savo sportinių galimybių pasitikrinimas.
 
Su pačiais jauniausiais šventės dalyviais bendravo Kęstutis Naidičas. Jis surengė jų amžių atitinkančias sportines rungtis. Apibendrindama sporto šventę projekto vadovė Jūratė Bataitienė dar kartą padėkojo visiems už kantrybę, vikrumą ir apdovanojo nugalėtojus medaliais, Padėkos raštais, bei kamuoliais. Pirmoji vieta atiteko „Kindziulių“, antroji - „Krikščionių“, trečioji – „ Kriūkų“, ketvirtoji - „Žolininkų“, penktoji - „ Ne į temą“ komandoms.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos