baneris leidinys

klimaitisGintarė MARTINAITIENĖ  

Praėjusį penktadienį Vilniuje iškilmingai pagerbti respublikinio konkurso „Metų vadovas 2010“ nugalėtojai. Pagrindinis savaitraščio „Lietuvos sveikata“ organizuojamo konkurso apdovanojimas šiais metais įteiktas mūsų rajono ligoninės vyriausiajam gydytojui Algirdui Klimaičiui.

Nuotr. Pats A. Klimaitis pripažįsta, kad tokius apdovanojimus gauti malonu.

Jau aštuntus metus asmens ir visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų kolektyvai ir pacientai renka įstaigų vadovus, praėjusiais metais labiausiai prisidėjusius prie vadovaujamos įstaigos pažangos, technologinio aprūpinimo, paslaugų kokybės gerinimo. Ne išimtis ir šie metai. Praėjusį penktadienį Vilniuje buvo įteiktos nominacijos „Už gyvenimo nuopelnus“, „Metų mokslo autoritetas“, „Metų sėkmė“, „Metų administratorius“, „Metų novatorius“, „Metų strategas“. Pagrindinis „Metų vadovo“ apdovanojimas įteiktas Šakių ligoninės vyriausiajam gydytojui Algirdui Klimaičiui. „Rinkėjai parodė, jog ir nedidelė ligoninė gali būti didi. Gerai sutvarkyta Šakių ligoninė personalu ir materialine baze dabar stipri kaip niekada. A.Klimaičio mintyse – dar daug planų ligoninei modernizuoti ir paslaugų kokybei gerinti“, - rašoma sveikatos tinklalapyje.
 
Pats A. Klimaitis pripažįsta, kad tokius apdovanojimus gauti malonu. „Tai mūsų visų darbo rezultatas, ir mano, kaip vadovo. Smagu. Taip parodoma, kad ne tik didžiosios ir centrų gydymo įstaigos yra svarbios Lietuvos sveikatos sistemoje, bet ir tokio lygmens ligoninės kaip Šakių“, - kalbėjo nominantas. Pasak jo, svarbiausia, per pastarąjį laikotarpį, kad jo vadovaujama įstaiga nenukrito žemyn, o kopė į viršų: gražėjo išore, turtėjo specialistais, įranga, įgavo pacientų pasitikėjimą.

Praėjusių metų gruodžio mėnesį Šakių ligoninei buvo įteiktas garbingas „Europos burių“ apdovanojimas už sėkmingai įgyvendintą ES projektą, siekiant didinti energijos vartojimo efektyvumą. Tokio lygio apdovanojimas iki tol nebuvo įteiktas nei vienam įgyvendintam projektui rajone. Ir dabar ligoninėje vyksta darbai, dar dvi projektinės paraiškos pateiktos svarstymui. Tad akivaizdu, kad įstaigos vadovas nelinkęs snausti ar užmigti ant laurų bei pelnytų nominacijų. Kas dirba – tam ir atseikima. Jau anksčiau esame vyriausiojo gydytojo teiravęsi, iš kur tiek jėgų, ambicijų ir noro tobulėti, gerinti darbo sąlygas, įgyvendinti projektus? A. Klimaitis teigė, kad kito pasirinkimo tiesiog nėra, o konkurencija taip pat didelė. „Jei neatsinaujinsime, natūralu, kad atsiliksime“, - „Draugui“ kalbėjo Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos