baneris leidinys

ligoniu_dienaVasario 11 dieną minima Pasaulinė ligonių diena. Tradiciškai ši diena paminėta ir Šakių ligoninėje, tačiau nauja tai, kad ligonius šios dienos proga lankė ne medicinos seselės ar medikai, o Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleiviai.

Nuotr. Gimnazistai ligoniams dalijo atvirukus su linkėjimais Pasaulinės ligonių dienos proga.

Pasaulinės ligonių dienos minėjimas rajone prasidėjo Šv. Mišiomis už medikus ir ligonius. Kadangi ligoninėje vyksta remonto darbai, šiais metais nuspręsta renginio neorganizuoti. Vyriausiosios slaugos administratorės Danutės Duobienės kvietimui neliko abejingi Šakių „Žiburio“ gimnazijos antrosios klasės moksleiviai. Jie, lydimi socialinės pedagogės Ligitos Kajackienės ir ligoninės darbuotojų bei vyriausiojo gydytojo Algirdo Klimaičio, aplankė palatose gulinčius ligonius, dalijo per dailės pamokas sukurtus atvirukus su užrašytais linkėjimais. „Būtent ši antrokų klasė turi savanoriavimo patirtį, tad padėti ir parodyti dėmesį kitiems jiems nėra naujiena. Tiesiog norėjome atnešti pavasario, jaunatviškumo, nors už lango ir žiema“, - teigė L. Kajackienė. Užėję į palatas gimnazistai ligoniams linkėjo sveikatos, išsakė žodžius Pasaulinės ligonių dienos proga. Šakių ligoninės vadovas gimnazistams ir juos lydėjusiai socialinei pedagogei dėkojo už parodytą iniciatyvą ir ligoninės vardu jiems įteikė saldžią dovanėlę. Ligoninės pacientai vieni džiaugėsi, kiti nelabai suprato, kas vyksta, treti teiravosi, ar už dalijamus atvirukus nereikia sumokėti. Tačiau aišku viena – abejingų neliko.
 
Aplankę ligonius gimnazistai buvo supažindinti ir su naujai sutvarkytomis Slaugos skyriaus patalpomis, į kurias ligoniai turėtų būti perkelti mėnesio pabaigoje. Vyriausiasis gydytojas jiems aprodė naujas palatas, aiškino, kur bus kokia įranga. Dabar, kol vyksta remonto darbai, Slaugos skyrius perkeltas į buvusias Akušerinio skyriaus patalpas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos