baneris leidinys

Gegužės 31 - ąją buvo minima Pasaulinė nerūkymo diena, kurios metu dar kartą buvo atkreiptas visuomenės dėmesys į tabako žalą žmogaus sveikatai. Šią dieną popierinės gėlės antrą kartą dalijamos ir Šakių rajono mokyklose.

Šakių visuomenės sveikatos biuras antrus metus iš eilės rajono mokyklose vykdė Pasaulinei nerūkymo dienai skirtą akciją „Gėlė vietoj cigaretės“. Kaip teigė visuomenės sveikatos specialistė Edita Zubrickienė, įvairiose rajono mokyklose dirbantys visuomenės sveikatos specialistai mokiniams dalijo gėlės formos popierinius skirtukus su užrašu: „Ačiū, kad nerūkai“. Pasak E. Zubrickienės, šiųmetė akcija skirta pasyviam rūkymui. Cigarečių dūmai kenkia visiems – net ir nerūkantiems žmonėms, esantiems rūkančiųjų aplinkoje. Statistika rodo, kad pasyvus rūkymas kasmet nusineša 600 tūkstančių gyvybių. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, trečdalis pasyvaus rūkymo aukų yra vaikai, kuriems pakenkė rūkantys namiškiai. Šįkart, pasak E. Zubrickienės, buvo siekiama, kad vaikai apie tabako žalą informuotų namiškius. Akcijos metu rajono mokyklose buvo išdalinta daugiau nei du šimtai tokių skirtukų.

Šakių visuomenės sveikatos biuras Vilkaviškyje taip pat vykdė akciją „Gimiau nerūkantis“. Biuro direktorius Viktoras Lebedžinskas kartu su Vilkaviškio meru pasveikino gegužės 31-ąją – Pasaulinę nerūkymo dieną, gimusius naujagimius ir jų tėvelius. Jiems buvo įteikti marškinėliais su užrašu „Gimiau nerūkantis”. Beje, ši akcija vyksta visuose Lietuvos miestų gimdymo namuose.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

93

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

 

   
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos