baneris leidinys

greitojiŠią savaitę Šakių greitosios medicinos pagalbos stoties direktorius Rimgaudas Lebedžinskas ir savivaldybės gydytoja Daina Bagdonienė dalyvavo pasitarime Marijampolėje, kur buvo kalbama apie greitųjų medicinos pagalbos stočių ir dispečerinių pertvarkymą.

Pasak R. Lebedžinsko, dabar įvairūs pertvarkos niuansai aktualiausi Kazlų Rūdai ir Kalvarijai. Jau nuo naujųjų metų šių savivaldybių medicinos pagalbos stotys veiks centralizuotai per Marijampolę. „Šakių kol kas tai neliečia, nes pirmiausiai turi būti užtikrintos ryšio paslaugos, automobiliuose sumontuota reikiama įranga. Tam laiko ir, svarbiausia, lėšų tikrai reikės“, - aiškino Šakių greitosios pagalbos stoties direktorius. Jau anksčiau jis yra kalbėjęs, kad pacientai pokyčių nepajus. Tiesiog bus centralizuota sistema, reikės kreiptis bendruoju pagalbos telefonu 112, tačiau specialistai važiuos ne iš kur nors kitur, o iš Šakių.

Sveikatos ministro įsakymas, kad nuo 2012 metų sausio 1 dienos naujoji sistema turėtų pradėti realiai veikti, buvo pasirašytas dar praėjusių metų gruodžio pabaigoje, tačiau apie šias pertvarkas kalbama gal 10 metų. Kalbama, bet realūs darbai arba išvis nevyksta, arba vyksta ne taip sparčiai, kaip turėtų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
76

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos