baneris leidinys

vaikaiPraėjusį ketvirtadienį Jaunimo kūrybos ir sporto centre entuziastingai buvo užbaigtas metus tęsęsis projektas „Be tabako“, kuriame dalyvavo aštuonios rajono mokyklos. Septintokai mokėsi sveikiau gyventi, diskutavo apie žalingų įpročių žalą.

Nuotr. Susumavus visus rezultatus, pirmąją vietą iškovojo Šakių „Varpo“ vidurinė mokykla.

Visuomenės sveikatos biuras, vadovaujamas Viktoro Lebedžinsko, šį projektą organizuoja antrus metus ir džiaugiasi, kad šiais metais jis pavyko daug geriau nei pernai.

Iš viso projekte dalyvavo aštuonių rajono mokyklų septintokai: Lukšių V. Grybo ir Kudirkos Naumiesčio gimnazijų, Šakių „Varpo“, Gelgaudiškio, Griškabūdžio, Plokščių vidurinių ir Kidulių bei Sudargo pagrindinių.
Projekto įgyvendinimo metu mokiniai lankėsi sporto klube „Audra“, bendravo su sportininkais, susitiko su klubo vadovu bei treneriu Kęstučiu Smirnovu. Mokyklose biuro specialistai moksleiviams pasakojo apie sveiką gyvenseną, tabako bei kitų psichotropinių medžiagų žalą. „Norėjome, kad mokiniai suprastų, jog yra pasirinkimo galimybė ir, kad nevartodami alkoholio ar nerūkydami, jie gali gyventi sveikiau“, - pasakojo visuomenės sveikatos specialistė Edita Zubrickienė.
 
Penktadienį Jaunimo kūrybos ir sporto centre projekto dalyviai susirinko į paskutinį jo etapą. Septintokai, demonstruodami savo išradingumą, prisistatinėjo, akcentavo fizinį aktyvumą, grojo, vaidino. Atskirų užduočių sulaukė komandų kapitonai, o geriausiai savo favoritus palaikę žiūrovai buvo apdovanoti papildomais prizais. Visi dalyviai žaidė kvadratą, po kurio paaiškėjo ir sportiškiausios mokyklos. Susumavus visus rezultatus, nugalėtoja tapo Šakių „Varpo“ vidurinė mokykla, antroji vieta atiteko Lukšių V. Grybo gimnazijai, trečioji – Gelgaudiškio vidurinei mokyklai. Prizininkai galės mėgautis baseino teikiamais malonumais, o tie, kurie prizinių vietų nepelnė, taip pat nebuvo pamiršti – jiems įteikti paguodos prizai. Suprantama, vieni liūdėjo, jog jų mokyklos rezultatai nebuvo tokie geri, kokių tikėjosi, kiti tryško entuziazmu įrodę, kad jie yra geriausi. Tad kitais metais moksleiviai galės atsirevanšuoti ir toliau stengtis gyventi sveikai, be žalingų įpročių

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


spa purslai drg

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos