baneris leidinys

greitoji2Sandra JUŠKAITĖ

Rugpjūčio 1-ąją į Šakius atvyko du svečiai iš Norvegijos. Tai ne turistai ar šiaip sustoję pailsėti prašalaičiai. Jie - ilgamečiai Šakių „Lions“ klubo draugai iš Norvegijos. Norvegai į Šakius atvažiavo ne šiaip sau. Jie padovanojo Šakių greitosios medicinos pagalbos (GMP) stočiai greitosios pagalbos automobilį.

Nuotr. Norvegas Lars Barstad (antras iš dešinės) pristatė naująjį greitosios pagalbos automobilį.

Rugpjūčio 2-osios rytą vyko oficialus automobilio perdavimas Šakių greitosios medicinos pagalbos (GMP) stoties direktoriui Rimgaudui Lebedžinskui. Šios ceremonijos svarbiausi nariai – norvegai Lars Barstad ir Arne Bjorn Romuald , Šakių „Lions“ klubo prezidentė Ona Rakauskienė, klubo nariai Daiva Kudule ir Algirdas Zokaitis bei Šakių savivaldybės administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis.

O. Rakauskienė džiaugėsi, kad „Lions“ klubo veikla yra skirta būtent tiems žmonėms, kuriems reikalinga pagalba. Dėkodama norvegams ji sakė, kad būtent jų dėka vietiniai gyventojai tampa laimingesni.
 
J. Puodžiukaitis kalbėjo apie metai iš metų nenutrūkstamą ir vis stiprėjančią draugystę. Jis džiaugėsi, kad net ir už tūkstančių kilometrų yra gerų žmonių, kurie rūpinasi mažu kraštu Lietuvoje. Šakių savivaldybės vardu administracijos direktorius norvegams įteikė Padėkos raštus už dvasios kilnumą, širdingą, nuoširdų ir svarų darbą Šakių rajono bendruomenei. Kad svečiai Lietuvą matytų ne tik vaikščiodami ar važinėdami, bet ir iš paukščio skrydžio, jis padovanojo knygą su gražiausiais Lietuvos vaizdais.

R. Lebedžinskas išreiškė didžiausią padėką „Lions“ klubo nariams iš Norvegijos ir Šakių, bei rajono savivaldybei. Jis pasakojo, kad šiuo metu GMP yra septyni automobiliai. „Mūsų stotyje pusė automobilių iš Norvegijos“, – šypsodamasis sakė R. Lebedžinskas. Sakydamas, kad tai jau trečiasis automobilis iš Norvegijos, GMP direktorius sulaukė netikėto norvego Lars Barstad klausimo, kuris domėjosi, ar būtų reikalingas dar vienas toks greitosios pagalbos automobilis? „Reikia pagalvoti ir viską gerai apsvarstyti. Reikia truputį laiko, kad pirmiausia atsigautume po dabar įteiktos dovanos“, – nesitikėjęs tokio klausimo su šypsena atsakė GMP direktorius.

R. Lebedžinskas pridūrė, kad nuo šiol stotis galės pilnavertiškai funkcionuoti, nes, jei ne ši parama, iš savo lėšų būtų neįstengę nusipirkti naujo greitosios pagalbos automobilio.

Išėję į lauką ir apžiūrėję naująją dovaną, susirinkusieji padarė išvadą, kad tai – labai geros techninės būklės automobilis, kuriuo galima pasiekti net 150 kilometrų greitį per valandą.

Dabar norvegų tikimasi sulaukti rugsėjo mėnesį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos