baneris leidinys

paluobiai daugiafunkcinis
Nuotr. Meras Edgaras Pilypaitis Paluobių mokykloje-daugiafunkciame centre susirinkusiems bendruomenės nariams aiškino įstaigos reorganizacijos klausimus, tačiau gyventojai guodėsi, kad yra užmirštas kraštas.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Pastaruoju metu apie Paluobių mokyklos-daugiafunkcio centro likimą kalbama gana dažnai. Nerimaudami, kas jų laukia, paluobiškiai vyko ir pas merą, apie tai ne kartą rašyta spaudoje, o ketvirtadienį...

(Daugiau paskaityti galite kavo 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
vidriene
Nuotr. Gelgaudiškio vaikų darželio „Eglutė“ direktorė Vilma Vidrienė apgailestavo, kad jos prašymai savivaldybės administracijoje esą ignoruojami, o susiklosčiusią situaciją vadino baudžiava ir žadėjo save bei savo teises ginti aukštesnėse institucijose.

Gintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį trečiadienį savivaldybės salėje vykusiame švietimiečių posėdyje nemažai pastabų išsakyta rajono švietimo įstaigų vadovų praėjusių metų veiklos ataskaitoms. Meras Edgaras Pilypaitis viešai pripažino, kad ant vienos įstaigos vadovės ataskaitos apskritai nesirašė ir siūlys tarybai jos netvirtinti. Kadangi...

(Daugiau paskaityti galite kavo 20 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Gelgaudiškio „Šaltinio“ specialiojo ugdymo centro bendruomenė, kaip ir daugelis kitų įstaigų, prisidėjo prie atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimo – tarp kitų renginių suorganizavo ir respublikinę specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių dailyraščio parodą  „Su meile Lietuvai“.

Parodoje dalyvavo 27 respublikos mokyklos, 10 ugdymo įstaigų iš mūsų rajono. Tai Lukšių Vinco Grybo gimnazija, Griškabūdžio gimnazija, Paluobių, Kriūkų, Plokščių mokyklos-daugiafunkciai centrai, Šakių ,,Varpo“ mokykla, Kidulių pagrindinė mokykla bei jos Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyrius, Sintautų pagrindinė mokykla, Gelgaudiškio ,,Šaltinio“ specialiojo ugdymo centras. Gelgaudiškio dvare buvo eksponuojami 156 dailiojo rašto darbai.
siuksta ploksciuose
Nuotr. Lektorius iš Klaipėdos Artūras Šiukšta kvietė moksleivius ieškoti alternatyvų virtualiam pasauliui ir susirasti kitų veiklų – sportuoti, savanoriauti ar kita.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Antradienį Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro moksleiviams  Lietuvos blaivybės draugijos „Baltų ainiai“ Klaipėdos krašto pirmininkas, psichologas Artūras Šiukšta kalbėjo apie kibernetinės priklausomybės pavojų sveikatai, pristatė galimus pagalbos būdus, įvardijo...

(Daugiau paskaityti galite kavo 16 dienos laikraštyje arba po savaitės internete)
Šiais metais Šakių rajoninio turo Lietuvos moksleivių liaudies dailės konkursui „Sidabro vainikėlis“ darbus pateikė devyni dalyviai iš šešių Šakių miesto ir rajono ugdymo įstaigų. Kovo 9 d. Zanavykų muziejuje vyko darbų vertinimas.

Kūrinius, atsižvelgdama į jų meninę vertę, atlikimo meistriškumą, kūrinio sąsajas su lietuvių liaudies dailės, etninės kultūros tradicijomis, vertino kompetentinga komisija: Zanavykų muziejaus direktorė Rima Vasaitienė, Šakių r. savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus vyr. specialistė Aurelija Papievienė, Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Gintaras Demenius, Lietuvos tautodailininkų sąjungos Kauno bendrijos vadovas Valentinas Jazerskas.
atviruko konkursas
Nuotr. Nors šiemet ne taip gausiai dalyvauta atviruko ir plakato konkurse, kuris skirtas Kovo 11-ajai, tačiau moksleivių iš visos Lietuvos piešiniuose atsispindėjo patriotiškumas ir meilė tėvynei.


Lina POŠKEVIČIŪTĖ

Šiemet jau devintą kartą Lietuvos nacionalinio muziejaus padalinys Vinco Kudirkos muziejus pakvietė Lietuvos vaikus dalyvauti atviruko ir plakato konkurse, kuris skirtas Kovo 11-ajai. Penktadienį Vinco Kudirkos muziejuje vyko geriausių piešinių apdovanojimo šventė. Šiais metais konkurse dalyvavo 19 mokyklų, nupiešta 186 piešiniai.
Vasario 28 d. Šakių „Varpo“ mokykloje vyko 6–8 klasių geografijos olimpiada „Mano gaublys“, į kurią susirinko nemažas būrys rajono moksleivių. Geriausiai olimpiadoje pasirodė Gelgaudiškio pagrindinės ir Šakių „Varpo“ mokyklos jaunieji geografai, laimėję daugiausiai prizinių vietų.

Tarp šeštokų geriausiai pasirodė Kamilė Indriūnaitė (mokytoja Lilija Ūsienė) iš Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos. Antrąją vietą laimėjo Adas Kazlauskas (mokytoja Inta Sakienė) iš Šakių „Varpo“ mokyklos. Trečiąją vietą pasidalijo Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos šeštokė Gabrielė Žemaitytė (mokytoja L. Ūsienė), Šakių „Varpo“ mokyklos moksleivis Paulius Dražba (mokytoja I. Sakienė) ir Modestas Baltrušaitis (mokytoja Alina Baranauskienė) iš Kidulių pagrindinės mokyklos.
Nemokama kūrybinių technologijų akademija 7–12 m. vaikams „Sourcery for Kids“ išaugo dvigubai ir išsiplėtė į regionus. Akademija naujokais pasipildė ir Šakiuose.

Komunikacijos specialistė Alisa Mažeikienė informavo, kad tai pirmasis akademijos plėtros etapas nuo jos įkūrimo 2017 m. rugsėjį. Kaune prie 185 jau lankančių vaikų prisijungė 96 naujokai, Šakiuose akademiją papildė 8 nauji vaikai. Iš viso Lietuvoje šioje akademijoje mokosi 416 vaikų.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos