akcija2024 568px

vasaityte smuikasDaugelis abiturientų jau žino stojimų į aukštąsias mokyklas rezultatus bei kuria tolimesnius gyvenimo planus. Jie paaiškėjo ir šiemet abitūros egzaminus išlaikiusiai Vismantei Vasaitytei.
 
Nuotr. Nuo mažumės muzikuojanti Vismantė Vasaitytė toliau dainavimo paslapčių semsis Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje.
 
Dainuoja nuo mažens

Tikriausiai prisimename kadaise buvusią mažutę mergytę Vismantę, drąsiai stojusią prieš publiką ir gražiomis dainomis nuspalvinusią ne vieną renginį. „Nuo mažų dienų pradėjau savo kelionę per muzikos pasaulį, daina mane lydi nuo kūdikystės ir tikrai lydės. Trejų metukų mama pradėjo vesti į dainavimo pamokas pas mokytoją Ingirą Jakienę. Po dvejų metų pirmą kartą lipau konkurso „Dainų dainelė” scenos laipteliais ir tapau laureate“,- prisiminė V. Vasaitytė ir pridūrė, kad dar po metų pradėjo lankyti Šakių meno mokyklą. Čia ji įgijo dainavimo ir smuiko specialybes. „Tada dainavimo paslapčių mane mokė Violeta Bosaitė“, – sakė mergina.

Dar būdama maža suprato, jog be muzikos ir dainos ateities ji neįsivaizduoja. „Padirbėjusi su mokytoja Edita Legotiene galutinai nusprendžiau mokslus tęsti Kauno Juozo Gruodžio konservatorijoje. Čia mokiausi trejus metus. Įgijau ne tik sceninės, bet ir gyvenimiškos patirties pas geriausius dėstytojus: Birutę Sodaitytę, Džuljetą Sklėrienę, Jolantą Geniušienę ir daugelį kitų“, – pasakojo Vismantė.

Išsipildė svajonė

Bėgantys metai užaugino ir Vismantę. Ji šiemet įgyvendino vieną svarbią gyvenimo svajonę. „Štai šiais metais išsipildė mano svajonė. Įstojau į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Čia mokysiuosi klasikinio dainavimo“, – džiaugėsi pašnekovė.

Gerai abitūros egzaminus išlaikiusi V. Vasaitytė Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje gavo valstybės finansuojamą vietą. „Vis dar negaliu atsidžiaugti ir nekantrauju, kada galėsiu pradėti lankyti paskaitas ir gilinti žinias kultūrinėje aplinkoje, būtent ten, kur jaučiuosi geriausiai. Tai naujo gyvenimo etapo pradžia. Tapau studente, o tokie žingsniai man labai svarbūs“, – džiaugėsi šakietė ir pripažino, jog viso to sunkiau būtų buvę siekti, jei ne nuolat palaikanti šeima, draugai ir geros valios žmonės, negailintys gerų gyvenimiškų patarimų. „Reiškiu didžiulę pagarbą bei dėkingumą visiems, kurie prisidėjo ir vis dar prisideda prie mano svajonių išsipildymo“, – dėkojo V. Vasaitytė.

Giedrė Merčaitienė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos