baneris leidinys

meno plenereRugsėjo 23 d. Šakių meno mokyklos dailės skyriaus 5 ir 7 kl. moksleiviai dalyvavo vienos dienos plenere Panemunės pilyje.
 
Nuotr. Šakių meno mokyklos dailės skyriaus moksleiviai drauge su savo mokytojais plenere patyrė daug įspūdžių, o pilies istorija bei rudeniškos spalvos įkvėpė tolimesniems kūrybiniams darbams.
 
Jaunuosius dailininkus su mokytojais pakvietė Jurbarko meno mokyklos dailės skyriaus mokytoja Inesa Bosaitė. Kartu su jurbarkiečiais šakiečiai dalyvavo ekskursijoje po pilį, sėmėsi istorinių žinių, stengėsi įsiminti pilies statytojų ir valdytojų pavardes bei svarbiausias datas.

Vėliau ieškojo paslėpto lobio, kurį reikėjo ne tik surasti, bet ir atrakinti, pasitelkiant logiką, įsimintas datas ir kitus dalykus. Po šios įdomios ir azartiškos rungties visi pasinėrė į kūrybinį procesą – piešė ir tapė. Moksleivius lydėjo mokytojai Lolita Rūgytė ir Kęstutis Dovydaitis.

„Kartu patyrėme daug gražių įspūdžių, o nuostabi rudens gamtos spalvų gama ir didingos pilies istorija teikė įkvėpimą“, – sakė L. Rūgytė. Plenero metu sukurti darbai bus eksponuojami Jurbarko ir Šakių meno mokyklose.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos