baneris leidinys

barauskaitePraėjusią savaitę vyko Šakių rajono moksleivių tarybos rinkimai. Jai vadovauti išrinkta Gabija Barauskaitė.    
 
Nuotr. Šakių rajono moksleivių tarybai nuo šiol vadovaus Gabija Barauskaitė.
 
16-metė G. Barauskaitė mokosi Lukšių Vinco Grybo gimnazijos antroje klasėje. Iššūkių nebijančią gimnazistę kandidatuoti į Šakių rajono moksleivių tarybos vadovo pareigas paragino ankstesnis pirmininkas Naglis Gudiškis. „Jis skatino mane sutikti. Naglis sakė, jog įgausiu naujos patirties ir bus smagu. Na, kol kas jis nemelavo! Galiu teigti, kad dirbti greitu tempu man patinka“, – teigė G. Barauskaitė.

Savo gyvenimo kelio beieškanti G. Barauskaitė svajoja apie psichologo arba socialinio pedagogo specialybę. „Nusprendžiau kandidatuoti į pirmininkus ir galbūt rasiu naują savo gyvenimo kelią, kuris ir atves iki studijų pasirinkimo, galbūt galėsiu rinktis visuomeninę veiklą“, – kalbėjo G. Barauskaitė.

Šakių rajono moksleivių tarybos naujoji pirmininkė tikisi suburti didelę, aktyvią, draugišką ir idėjų pilną komandą. „Darbas grupėje labai svarbus. Tikiuosi, per savanorių priėmimą subursime stiprią komandą ir bus galima gerai dirbti visuomenės labui. Taip pat noriu parodyti, jog Šakiai turi aktyvų jaunimą, kuris gali padaryti miestą žinomą ne tik žodžiais, bet ir darbais“, – kalbėjo pirmininkė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos