baneris leidinys

griskabudzio mokyklaSpalio 9 dieną gimnazijoje vyko neformalaus ugdymo diena „Sveikos gyvensenos ugdymas“. Gimnazijoje karaliavo sportinės veiklos, paskaitos, smagūs judrūs užsiėmimai.
Nuotr. Griškabūdžio gimnazijoje moksleiviams buvo suorganizuotas antrasis sveikatos ugdymo renginys.
 
Kaip ir daugelis rajono mokyklų, Griškabūdžio gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai dalyvavo dviejų kilometrų distancijos bėgime, kurį organizavo VįŠ „Gelbėkit vaikus“. Organizacija įgyvendina gerumo akciją, skirtą suteikti džiaugsmo sunkiai gyvenantiems Lietuvos ir Zambijos vaikams.

Po bėgimo gimnazistai klausė paskaitą „Suicidas. Kodėl tai vyksta?“, kurią vedė Jaunimo linijos savanorė, psichologė Evelina. Susidomėjusiems mokiniams lektorė, remdamasi gyvenimiška patirtimi, pasakojo apie problemos ypatumus. Vyko praktiniai užsiėmimai, mokantys, kaip elgtis ir padėti savižudiškų minčių kamuojamam žmogui.

Didelio susidomėjimo sulaukė paskaita ,,Narkotikų prevencija ir aplinkos kontrolė mokyklose. Žala jaunam organizmui“, kurią skaitė medicinos klinikos „Mirameda“ lektorius Tadas Počiūra. Lektorius, daug metų dirbantis su psichotropines medžiagas vartojančiais pacientais, labai išsamiai išdėstė, kaip ir kokiais metodais gelbėjami į narkotikų liūną įklimpę žmonės.

Penktos ir šeštos klasės mokiniams buvo skaitoma psichologinė paskaita „Bendravimo psichologija. Kelias į laimingą paauglystę“.

Nuošalėje neliko ir mokinių tėvai. Šie aktyviai įsijungė į diskusiją tema „Kaip išsaugoti ramybę šeimoje?“, kurią skaitė psichologė, socialinė pedagogė Asta Gudynienė.

Mokyklos bendruomenės nariai antrą dienos pusę praleido sportiškai. Sveikatos ugdymo dienos gimnazijoje organizuojamos antrą kartą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos