baneris leidinys

treciokas klaseje„Žaliadienio“ dienos proga rajone viešėję Aplinkos ministerijos atstovai apsilankė Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje. Čia susitiko su mažiausiais, kuriems ministras įteikė po dovanėlę – gamtos pažinimo sąsiuvinį.
 
Nuotr. Mokytojos Daivos Moleikaitienės antrokus aplankę aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas (viduryje) ir viceministras Algirdas Genevičius įteikė dovanų.
 
Ir vėl Lukšių Vinco Grybo gimnazija sulaukė garbingų svečių. Šįkart mokykloje lankėsi aplinkos ministras Kęstutis Trečiokas, viceministras Algirdas Genevičius, Europos Sąjungos paramos administravimo departamento direktorius Inesis Kiškis bei ministro patarėja viešųjų ryšių klausimais Simona Liaudanskytė. Trumpai į mokyklą užsukę svečiai, lydimi gimnazijos direktorės Nijolės Šapolienės, aplankę pradinukus paliko dovanų: kiekvienam vaikui įteikė po du informacinius sąsiuvinius – apie miško žvėris ir apie medžius.  Trečiokus lankęs puikiai nusiteikęs ministras juokavo: „Jūs lyg mano giminaičiai.“

Pasak Aplinkos ministerijos atstovės Olgos Važnevičienės, ministro dovanotuose sąsiuviniuose mokiniai ras įdomios informacijos ir patarimų, kaip, pavyzdžiui, pažinti medžius iš jų vaisių, išmoks suskaičiuoti, kiek medžiui metų, sužinos, kas yra boružės namas ir kam jis reikalingas. Per Lietuvą „Žaliadienio“ proga bus išdalinta 10 tūkst. sąsiuvinių.

Gimnazijos direktorės kabinete prie arbatos puodelio svečiai daug diskutavo apie aplinkosaugą, apie kaimo ir miesto gyvenimo skirtumus. K. Trečiokas patikino, kad jo vadovaujama ministerija inicijuoja bendradarbiavimą su Švietimo ministerija, kad kuo daugiau mokomųjų dalykų turėtų temų apie aplinkosaugą.
 
„Draugo“ inf.   

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos