baneris leidinys

kepyklelejTrečiadienį „Varpo“ mokyklos ketvirtokai praleido kiek kitaip nei įprasta, vaikai lankėsi Šakių cukrainėje „Laimė“.
 
Nuotr. Praėjęs trečiadienis „Varpo“ mokyklos ketvirtokams buvo kupinas įspūdžių: mokiniai svečiavosi cukrainėje „Laimė“.
 
Kaip pasakojo mokinukų auklėtoja Živilė Pieniutaitė, nors kavinė ir nedidukė, bet nepaprastai jauki ir kvepianti čia pat keptais įvairiausiais pyragais bei pyragėliais. Visą ketvirtokų klasę pasitiko jaunatviškas, besišypsantis kolektyvas, skubantis pasirūpinti svečiais.

Technologė Raimonda Černevičiūtė su pagalbininkėmis mokinius papuošė baltomis kepuraitėmis ir mėlynais bateliais bei pakvietė į gamybos skyrių.

Ten labai nuosekliai supažindino su darbo procesu, gaunamais rezultatais. Didžiausias malonumas tiek mergaitėms, tiek berniukams buvo patiems susukti kruasaną, pakildinti ir įdėjus į krosnį kantriai laukti, kol iškeps. Na, o susėdus prie stalo, užgėrus skania arbata, burnoje ištirpo šiltas, gardus ir pačių pagamintas prancūziškas pyragėlis.

 Mokiniai dėkojo cukrainės kolektyvui ir technologei Raimondai už šiltą, įdomią valandėlę. Pasak auklėtojos, po šio apsilankymo lankytojų ratas tikrai pagausės.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos