baneris leidinys

tiberiadaLapkričio 5–6 d. Šakiuose su misija skleisti Gerąją naujieną (Evangeliją) lankėsi Tiberiados bendruomenė. Vienuolius brolį Vidą ir brolį Joną bei du jaunuolius, šiuo metu gyvenančius vienuolyne, pakvietė Sintautų pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja Irmanta Bakienė bei šios mokyklos socialinė pedagogė Jūratė Arštikaitienė.

Nuotr. Rajone viešėję Tiberiados bendruomenės nariai aplankė kelias mokyklas, vedė 9 pamokas, kuriose dalijosi liudijimais bei savo vienuoliško gyvenimo kasdienybe.

Renginiu buvo siekiama dalytis gerąja patirtimi puoselėjant mokinių dvasines vertybes. Misionieriai aplankė Šakių „Varpo“ mokyklą, „Žiburio“ gimnaziją, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnaziją, Plokščių mokyklą-daugiafunkcį centrą. Iš viso vedė 9 pamokas, kuriose dalijosi savo liudijimais ir vienuoliško gyvenimo kasdienybe, atsakė į mokinių klausimus. Pamokos baigdavosi giesme ir malda. Visi norintys buvo palaiminami bei gavo dovanų pačių vienuolių rankomis padarytų medinių kryželių.
 
Sintautų pagrindinėje mokykloje buvo surengtas Draugystės vakaras, prie kurio prisijungė ne tik mokyklų, kuriuose lankėsi vienuoliai, atstovai, bet ir Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos tikybos mokytoja su mokiniais. Vakaras prasidėjo šv. Mišiomis Sintautų bažnyčioje. Po to visi rinkosi mokyklos renginių salėje, kur koncertavo Babtų (Kauno r.) gimnazijos grupė „Chebra“ ir Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijos mokinių muzikos grupė „KAM“ su tikybos mokytoju Mantvydu Randžiu.

Su vienuoliais atsisveikinta Plokščiuose. Mokyklos-daugiafunkcio centro istorijos mokytoja Gražina Kazarian supažindino su mokyklos muziejaus ekspozicija, buvo aplankyta Šventaduobė, Vaiguvos gatvė-upė, kitos miestelio žymios vietos. Išvykdami vienuoliai sakė, kad jaučiasi ne tik davę, bet ir gavę. Broliai kvietė mokinius ir mokytojus apsilankyti vienuolyne ir susipažinti su tuo, apie ką jie pasakojo, iš arčiau. Vienuolyne taip pat rengiamos jaunuolių, šeimų stovyklos.

Tiek mokytojai, tiek mokiniai džiaugėsi netradiciniu renginiu, kuris truko dvi dienas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos