baneris leidinys

Rugsėjo 1–3 d. Prahoje (Čekijos Respublika) vyko kontaktinis programos „eTwinning“ seminaras, kuriame dalyvavo Griškabūdžio gimnazijos anglų kalbos mokytoja Indrė Kernazickaitė-Krukienė.

Šiuo seminaru buvo siekiama skatinti projektų  kūrimą ir tarptautinį bendradarbiavimą. Seminaras vyko anglų kalba. Pirmoji seminaro diena buvo skirta dalyvių susipažinimui, išdėstyti seminaro tikslai, buvo pristatyti sėkmingi „eTwinning“, „Erasmus“ projektai. Antrąją seminaro dieną visi dalyviai buvo supažindinti su „eTwinning Live“ ir „TwinSpace“ įrankiais, projekto registravimo procesu. Trečioji seminaro diena buvo skirta seminaro metu sukurtų ir užregistruotų projektų pristatymui.
 
Kaip pasakojo I. Kernazickaitė-Krukienė, seminare įgyta patirtis praplės galimybes įdomiau ir išradingiau organizuoti pamokų veiklą, palaikyti ryšius su trimis užsienio šalimis: Čekija, Slovakija ir Ispanija, o įvairesnių IT įrankių naudojimas leis organizuoti projektus ateityje. Šių šalių dalyvių grupės sukurtas projektas pavadintas „Think eco – live healthy“ („Mąstyk ekologiškai – gyvenk sveikai“).

„Vykdydami projektą sutelksime dėmesį į sveiką ir ekologišką gyvenimo stilių, be to, aiškinsimės, kaip žmonės galėtų sumažinti taršą ir išlaikyti švarią aplinką. Kartą per mėnesį sugalvosime temą, atitinkančią mūsų projekto tikslus. Visos keturios dalyvaujančios šalys keisis gautais rezultatais, apžvelgs projekto eigą, privalumus ir kilusias problemas „Twinspace“ erdvėje“, – apie projektą kalbėjo mokytoja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos